Palaikykime šilutiškę „Miss Racing“ finale

Jomante MajauskaiteLiepos 20-22 dienomis Palangoje įvyks 18-osios „ENEOS 1006 km“ lenktynės – didžiausia metų autosporto šventė. Organizatoriai kviečia išrinkti savo „MISS RACING 2017“ favoritę!

Birželio pabaigoje Klaipėdoje įvyko finalinė „Miss Racing“ rinkimų atranka, per kurią buvo išrinktos 12 merginų. Jos „Eneos 1006 km lenktynių“ metu rungsis dėl svarbiausios lenktynių gražuolės karūnos bei vertingo „Bauer“ įsteigto prizo – rudens atostogų saulėtoje Ispanijoje. Be to, šių metų „Miss Racing“ nugalėtoja taps ateinančių metų lenktynių veidu.

Tarp šių dvylikos finalininkių yra ir šilutiškė Jomantė Majauskaitė.

Finalinėje atrankoje dalyvavo 25 merginos, atrinktos iš visų, pildžiusių anketas internetu. Gražuolės buvo iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Šiaulių, Šilutės, Rokiškio, Naujosios Akmenės bei Gargždų.

Visas dalyves ir svečius suburiantis finalininkių atrankos vakaras Klaipėdoje buvo kupinas įvairiausių pramogų ir lenktynių dvasios. Svečiai galėjo ne tik nusifotografuoti su į „Miss Racing“ titulą pretenduojančiomis merginomis, bet taip pat išbandė ir savo jėgas specialioje tarakonų lenktynių rungtyje. Vakaro metu svečiams gyvo garso koncertą dovanojo „Lietuvos Balso“ dalyvė Katrin.
Jomante Majauskaite_2
Klaipėdoje rinkimų komisija išrinko 12 pretendenčių į „Miss Racing 2017“ titulą. Norėdami įnešti dar daugiau intrigos, organizatoriai skelbia MISS RACING FB titulą. Daugiausiai „patinka“ surinkusi mergina taps nugalėtoja ir laimės abonementą vandenlenčių parke – Z SPOT.

MISS RACING FB titulo laimėtoja bus paskelbta liepos 22 d. ant didžiosios scenos per lenktynes Palangoje!

Balsuoti už pretendentes į „Miss Racing“ titulą galima iki liepos 22 d. 12 val., tv3.lt puslapyje.

Atrankoje dalyvaujanti 22 metų šilutiškė Jomantė Majauskaitė labai mėgsta aktyvų laisvalaikį bei didelius automobilius. Ji žaidžia tinklinį, bėgioja ir labai aistringai žiūri krepšinio rungtynes. Jomantės svajonių automobilis – didžiulis pikapas, į kurio bagažinę, kaip pati juokauja, susisodintų vaikinus!

Jau liepos 20-22 dienomis šios pretendentės taps „Eneos 1006 km lenktynių“ dalimi ir susirungs dėl nugalėtojos titulo. Lenktynių savaitgalis merginoms taps didžiausiu egzaminu.