Palaikykime šilutiškį S.Gudelevičių „LOGIN 2015“ apdovanojimuose

 Saulius gudelevicius piesinysVisą mėnesį dar galima balsuoti Lietuvos interneto apdovanojimuose „LOGIN 2015“ už Saulių Gudelevičių. Šilutiškis menininkas nuominuotas kategorijoje „Virusinis vaizdo įrašas“. Iki ketvirtadienio Saulius buvo sulaukęs jį palaikančių internautų 1758 paspaudimus.

Palaikykime saviškį!

Menininkas išgarsėjo 2013 metais, kai Šilutėje, šalia pradinės mokyklos, nupiešė pirmąjį 3D piešinį. Tačiau tuomet iš šulinio lendančio žmogaus skeleto piešiniu susižavėjo ne visi – dalis mokyklą lankančių vaikų tėvų liepė piešinį panaikinti, kitu atveju grasino kreiptis į policiją.

Menininkas nenuleido rankų ir toliau tęsė trimačių piešinių kūrybą – tos pačios mokyklos aikštelę pagyvino jau nebe pabaisa, o spalvingiais „Super Mario“ kompiuterinio žaidimo herojais.saulius gudelevicies darbastalis

Laikui bėgant savo krašte neįvertintas menininkas savo piešiniu „Gintaro lobis“ papuošė Juodkrantės prieplauką, Jonavos grindinį – tarp lelijų plaukiojančiomis gulbėmis, grėsmingas ryklys stebino Klaipėdos prekybos centro lankytojus.

Daugybė jo darbų pasklidę ir virtualioje erdvėje. Socialiniame tinkle Facebook S.Gudelevičius, pasivadinęs Sauliaus Art slapyvaržiu, sulaukia daugybės žmonių palaikymo. Plačiai pasklidęs vaizdo įrašas, kuriame autorius 3D formatu piešia 2 litų monetą, skirtas lito atminimui. Facebook paskyroje Saulius Art šį video peržiūrėjo apie 310 900 žmonių, iš kurių beveik 6 000 paspaudė mygtuką „patinka“ ir apie 500 pasidalino šiuo video su kitais.

Saulius pasakojo, kad ketvirtus metus vykstančiuose Lietuvos interneto apdovanojimuose „LOGIN 2015“ dalyvauja garbėjų dėka: vieną dieną gavo fanės žinutę, kad jis pristatytas šiam konkursui.

„Buvau maloniai nustebintas. Ne todėl, kad nežinojau, kas tie LOGIN interneto apdovanojimai, bet dėl to, kad mane nominavo. Bet savo sėkme iš pradžių netikėjau, – sakė jis. – Dabar matau nemažą žmonių palaikymą. Tačiau viskas priklausys nuo to, ar komisijos balsas bus lemiamas, ar ne“, – svarstė Saulius.

Trimačių piešinių autorius nuominuotas lietuviškaisiais „Oskarais“ vadinamuose „Lietuvos interneto apdovanojimuose“, kurie yra didžiausios Baltijos šalyse progreso konferencijos LOGIN dalis. Balsuoti už nusipelniusius asmenis, įmones ar šalies interneto kultūros raidą labiausiai paveikusius projektus bei judėjimus galima iki balandžio 24 d., o geriausieji bus pagerbti LOGIN 2015 baigiamajame renginyje gegužės 8 d.

Pirmajame balsavimo ture nominantai yra reitinguojami pagal balsų skaičių. Antrajame ture pretendentus vertins 49 narių speciali komisija, sudaryta iš praėjusių metų apdovanojimų laimėtojų. Komisija balsuos anonimiškai ir nešališkai, t. y., komisijos nariams nebus leidžiama balsuoti už pačių nominuotus darbus.

BALSUOTI GALITE ČIA.