„Pamarietė“ grįžo iš festivalio „Emocijų banga“

Emociju banga_2Gargžduose vyko Klaipėdos rajono vaikų ir jaunimo šokių edukacijos centro organizuojamas respublikinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis – konkursas „Emocijų banga“. Šilutės meno mokyklos šokių kolektyvas „Pamarietė“ pelnė net 4 apdovanojimus.

Respublikinio konkurso „Emocijų banga“ tikslas – skatinti ir plėtoti kiekvieno vaiko individualybę, suteikti galimybę parodyti ir tobulinti savo gabumus, ugdyti estetinę – meninę sampratą, kūrybiškumą ir pan.

Šilutės meno mokyklos mokytoja, „Pamarietės“ vadovė Judrė Railienė sakė, kad konkurse dalyvavo vaikų ir jaunimo įvairių šiuolaikinių šokių stiliaus studijos, šokio teatrai, choreografijos kolektyvai, solistai, duetai bei trio. Dalyviai buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes: 4 – 6 m., 7 – 10 m., 11 – 14 m. ir 15 – 19 m. Kiekvienoje grupėje buvo skelbiami laureatai. Pasirodymus vertinusi komisija kreipė dėmesį į šokių idėją, judesio ir muzikos dermę, atlikimo technikos įvairumą, artistiškumą, režisūrinį sprendimą, sceninę kultūrą ir estetinį vaizdą.

„Pamarietės“ šokėjoms pavyko iškovoti net 4 apdovanojimus. Šokio „Šou kategorijoje“ iškovotos II ir III vietos, „Neklasikinio šokio kategorijoje“ – II vieta, „Džiazinio šokio“ kategorijoje – aukščiausią I vietą.