Pamario kraštas pristatytas „Balttour 2016“ parodoje

turizmo parodoje baltturLietuvos ambasada Rygoje tarptautinės turizmo parodos „Balttour 2016“ išvakarėse (vasario 4 dieną) Latvijos žiniasklaidos ir kelionių agentūrų atstovams surengė Lietuvos turizmo galimybių pristatymą.

Jame dalyvavo Lietuvos pasienio su Latvija regionų – Šiaulių, Klaipėdos ir Panevėžio turizmo informacinių centrų, savivaldybių ir kiti turizmo paslaugų atstovai. Tarp jų – ir VšĮ Šilutės turizmo centro darbuotojai.

Pristatydamas praėjusių metų turizmo sektoriaus vystymosi Lietuvoje tendencijas, Lietuvos ambasadorius Latvijoje Ričardas Degutis pasidžiaugė, kad Latvijos turistų skaičius reguliariai auga, jie yra gerai informuoti apie Lietuvoje teikiamas paslaugas bei kasmet laukia turistinių naujienų.

Klaipėdos regiono, apimančio Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Neringos, Šilutės ir Skuodo rajonų vietas, vertas turistų dėmesio, paslaugas ir turizmo naujoves, Pamario turizmo klasterio siūlomus turizmo paketus pristatė Klaipėdos r. turizmo informacijos centro vadybininkė Skirmantė Klapatauskaitė ir direktorė Daiva Buivydienė.
Renginio svečiai degustavo įvairių Lietuvos regionų kulinarinio paveldo patiekalus.

Šilutės turizmo informacijos centras dėkoja UAB „Kintai“ už galimybę pristatyti Pamario krašto vizitinę kortelę – rūkytą žuvį.

Latvijos turizmo specialistus Šilutės krašte domina ne tik kulinarinis paveldas, bet ir pažintiniai ¢ pramoginiai turai po Nemuno deltą ir Kuršių marias, edukacinės programos, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos.

Vasario 5-7 d. Rygos tarptautiniame parodų centre Kipsaloje šurmuliavo 23-oji Baltijos tarptautinė turizmo paroda „Balttour 2016“ – populiariausia ir didžiausia turizmo paroda Baltijos valstybėse. Ji apima įvairius turizmo sektorius: turizmo informacinius centrus, kelionių operatorius ir agentūras, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo verslo atstovus.

Šiemet lankytojai apžiūrėjo daugiau nei 470 parodų stendų ir pabendravo su dalyviais net iš 40 šalių. Parodos siūlomomis naujienomis ir pasiūlymais pasidžiaugė 26 000 lankytojų, iš jų 5300 – turizmo srities specialistų.

Dalyvavimas šioje parodoje ¢ puiki galimybė pristatyti savo šalį, gimtą kraštą ir skleisti žinią apie poilsio galimybes Pamaryje.

Jau antri metai Šilutės TIC su Klaipėdos regiono kolegomis dalyvauja parodoje ir bendrame „Lietuvos pajūrio“ stende pristato viso regiono poilsio ir pramogų galimybes. Šilutiškiai pristatė Pamario turizmo išteklius, bendravo su lankytojais, atsakinėjo į klausimus ir kvietė aplankyti mūsų rajoną. Galime pasidžiaugti naujomis pažintimis ir užmegztais kontaktais su užsienio turizmo specialistais.

Pakviesti žingeidų turistą, kuris jau galvoja apie keliones, atostogas ar šiaip kelių dienų laisvalaikio praleidimą ir planuoja jį, – tai viena pagrindinių Šilutės TIC funkcijų. Centro darbuotojai vasario 12-14 dienomis dalyvaus tarptautinėje parodoje „Tourest 2016“ Taline (Estija), vasario 17-21 dienomis – parodoje „Hamburg Reisen“ Hamburge (Vokietija) ir vasario 17-21 dienomis – parodoje „Holiday world 2016“ Prahoje (Čekija).

Dėkojame Pamaryje turizmo paslaugas teikiantiems verslininkams už aktyvų dalyvavimą ir pagalbą pristatant Šilutės rajono turizmo išteklius, teikiamas turizmo ir poilsio paslaugas bei pramogas. Tik mūsų bendro darbo dėka mes galime garsinti ir skleisti gerąją žinią apie Pamarį.