Pamario krašto perlas išryškino skaudulius

Rusniškiai nori, kad naujas seniūnas būtų tikras Rusnės šeimininkas. / © silutesnaujienos.ltSusitikime su Seimo nariu Kęstu Komskiu rusniškiai pripažino, kad buvęs seniūnas Voitiechas Deniušas buvo geras žmogus, tačiau labai neūkiškas.

Algis Rimkus atvykusiems politikams tiesiai šviesiai rėžė visų nuomonę: „Rusnei reikia šeimininko. Jau atsibodo vaikščioti išklypusiais šaligatviais, žiūrėti į pastatus su išdaužytais langais ir netvarkingus kiemus”.

Susitikimo pradžioje K.Komskis „pasiguodė”, kad neturi tokių pikantiškų naujienų apie savo veiklą Seime kaip, pavyzdžiui, kolega konservatorius Saulius Stoma.

Vertindamas Rusnės aplinką, K.Komskis sakė, kad pačios gamtos nulemta, jog Rusnė turi būti Pamario krašto perlas. „Deja, dabar atrodo, kad Rusnę netgi stengiamasi nustekenti. Gal planuoja kažkam pigiai parduoti?”, –  įprastus Lietuvos ūkyje procesus sarkastiškai priminė K.Komskis.

Į susitikimą atėję žmonės kalbėjo, kad patiems rusniškiams gėda dėl miestelio įvaizdžio ir visiškai prastos infrastruktūros. Jie išvardijo daug miestelio skaudulių.

Žmonės priekaištavo, kad niekas nesitarė su rusniškiais, kai rekonstravo Pakalnės upės kairiojo kranto pylimą – asfaltavo pėsčiųjų taką, įrengė apšvietimą.

„Baisiausiu Rusnės papuošalu” pavadintas prieš kelerius metus nudegęs namas miestelio pradžioje, Kuršmarių g. 1. Ši vieta dabar patogi slėptis piktavaliams, norintiems ką nors nuskriausti, be to, gaisravietė kelia pavojų ten žaisti užsimanantiems vaikams.

Rusniškių nuomone, seniūnijos darbuotojai nepriverčia gaisravietės sutvarkyti, nes didesnė jo dalis dabar priklauso Darbo partijos įtakingiausiam politikui S.Stankevičiui. Žmonės mano, kad bet kuris kitas žmogus jau seniai būtų gavęs baudų už tokį apsileidimą.

Plačiau apie Rusnės problemas ir jų sprendimą – spalio 28 d. „Šilutės naujienų” laikraštyje.