„Pamario“ krepšininkės – vėl finale

moteru krepsinisŠilutės moterų krepšinio komanda „Pamarys“ dalyvauja Lietuvos moterų krepšinio A lygoje. Sezono pradžia šiai komandai buvo sunki, sekėsi sunkiai, beveik per kiekvienas rungtynes kuri nors žaidėja patirdavo traumą. Bet pamariškės nepasidavė ir pasiekė savo tikslą – pateko į finalinį ketvertą.

Kelias iki finalo

Pamarietės, norėdamos būti tarp keturių geriausių LMKAL komandų, turėjo įveikti SKK – Versan – KTU krepšininkes. Šioms komandoms tarpusavyje reikėjo sužaisti dvejas rungtynes ir išsiaiškinti, kuri iš jų verta kelialapio į finalą.
Pirmasis susitikimas vyko Šilutėje. Pirmasis kėlinys mūsiškėms labai nesisekė, joms pavyko pelnyti vos 6 taškus per 10 minučių, tuo tarpu varžovės sumetė 14.

Antrąjį kėlinį laimėjo „Pamarys“ 17:12, bet bendroje įskaitoje mūsiškės vis dar atsiliko nuo varžovių 3 taškais – 23:26.
Po ilgosios pertraukos komandoms grižus į aikštelę pranašesnės vėl buvo SKK – Versan – KTU krepšininkės, jos persvarą dar labiau padidino – 36:45.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje šilutiškės tiesiog sutriuškino varžoves – į varžovių krepšį sudėjo 20 taškų, o varžovėms leido įmesti vos 5. Toks puikus paskutinio kėlinio žaidimas leido šilutiškėms džiaugtis pergale 56:50. Puse darbo jau atlikta!
Tądien rezultatyviausios buvo Loreta Stančiauskienė ir Sandra Vaitkutė, pelniusios po 17 taškų. Daugiausiai – 13 – kamuolių komandai atkovojo Vitorija Vaitkutė.

Išvyka į Kauną

Liko lemiamos rungtynės Kaune, nuo kurių priklausė, ar „Pamarys“, ar „SKK-Versan-KTU“ pateks tarp keturių geriausių LMKAL komandų.

Visas rungtynes mūsiškės atsiliko, bet ketvirtas kėlinys buvo  pergalingas pamariškėms. Visos komandos žaidėjos puikiai kovojo tiek po savo krepšiu, tiek po varžovių. Lemiamą ir pergalingą tolimą metimą pataikė įžaidėja Danguolė Černeckytė, ji komandą išvedė į priekį 1 tašku – 55:56. Tokiu rezultatu ir buvo užbaigtos rungtynės ir pergale bei kelialapiu į finalines rungtynes džiaugėsi Šilutės moterys.

Komandos trenerė L.Stančiauskienė sako: „Negaliu išskirti nė vienos žaidėjos, visos buvo atsidavusios žaidimui, vienos pelnė taškus, kitos puikiai tvarkėsi gynyboje. Drąsiai galiu teigti, kad laimėjo komanda. Tądien visų tikslas buvo pergalė“.

Pamariškės gegužės 10-11 dienomis vyks į Vilnių, kur stengsis iškovoti medalius. „Mūsų tikslas buvo patekti tarp keturių geriausių, bet juk apetitas kyla bevalgant, tad neblogai būtų ir medaliai“, – šypsodamasi kalbėjo trenerė Loreta.