Pamario muzikantai atidarė žiemos sezoną

Pamario muzikantaiSavaitgalį muzikantai iš Klaipėdos regiono suvažiavo į Šilutę – pakoncertuoti, vieni į kitus pažiūrėti, pasiruošti žiemos sezonui. Netradicinėje vietoje – naujajame angare Pramonės gatvėje vykusioje „Muzikinėje Pamario fiestoje“ pasirodė 16 kolektyvų iš Mažeikių, Šiaulių, Klaipėdos, Tauragės, Šilalės, Priekulės.

Šventinę nuotaiką sustiprino iškritęs pirmasis sniegas, Kalėdų eglutės įžiebimas ir fejerverkai.

Muzikinį savaitgalį angare pradėjo dar vienas renginys – diskoteka vyresniems žmonėms „Kam virš 30“. Renginių organizatorius Vygantas Stoškus sako po šios diskotekos supratęs, kad šilutiškiams tikrai reikia tokių renginių. Tad ateityje žada daugiau tokių diskotekų. Į diskoteką atėjo apie 70 žmonių, nuo 30 iki 70 metų, jie judėjo pagal smagią, greitą, lietuvišką muziką.

„Atėjo žmonės, kurie mėgsta smagiai praleisti laiką, daugiau poromis negu po vieną“, – sakė V. Stoškus.

Sekmadienį į angarą suvažiavo muzikiniai kolektyvai ir dainininkai iš viso Klaipėdos regiono. Ne pirmus metus vykęs renginys šiemet sukvietė dalyvius iš skirtingų pajūrio miesto, tad muzikantams buvo puiki proga pažiūrėti vieniems į kitus, pasisemti patirties, palyginti skirtinguose miestuose vyraujančias repertuaro tendencijas.

„Muzikantai buvo pasiruošę, šventiškai apsirengę. Gruodis toks įtemptas metas, kupinas koncertų, taigi šis renginys buvo kaip generalinė repeticija“, – sakė V. Stoškus.

Žiūrovus sužavėjo bendras Mažeikių ir Šiaulių kolektyvas „Kometos“, grupė „Karaliai“ iš Klaipėdos, taip pat laisvalaikiu dainuojantis Šilutės rajono savivaldybės tarnautojas Rūtenis Jankauskas.

Žuvienės virimo čempionas Algis Svitkinas dalyvius pavaišino žuviene, o kepyklėlė „Heydekrug“ – savo kepiniais.