Pamario odontologijos klinika padės trokštantiems spindinčios šypsenos

dantistai PamarioGraži  ir sveika šypsena labai svarbi kiekvienam iš mūsų kiekvienoje gyvenimo srityje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria endorfinus, kitaip vadinamus „laimės hormonais“, todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. O balti gražūs dantys yra spindinčios šypsenos garantas. Gaila, bet ne visi galime džiaugtis ryškiai balta dantų spalva. Tačiau išeitis visada yra – trokšantiems spindinčios šypsenos padės dantų balinimas.

Dantų spalvą lemia daug veiksnių: genai, patirtos traumos, mitybos įpročiai, rūkymas. Dantis tamsina kava, arbata, raudonasis vynas, gazuoti gėrimai, tam tikri maisto produktai, ypač vaisiai ir daržovės, antibiotikai ir kai kurie kiti vaistai. Dantys tamsėja ir dėl prastos burnos higienos ir amžiaus – senstant net sveiki dantys pamažu netenka baltumo, gelsta arba pilkėja. Pagaliau, vienų žmonių emalis yra iš prigimties tamsesnis nei kitų.  

Dantų balinimas- tai viena populiariausių kosmetinio dantų gydymo procedūrų. Ši procedūra aktuali tiek vyrams, tiek moterims, nes juk visi mes norime turėti baltą, gražią šypseną. Dantų balinimą  galima atlikti namuose, arba apsilankius pas gydytoją odontologą ar burnos higienistą. Populiariausios balinimo priemonės namuose – balinanti dantų pasta, juostelės ir kapos. Gydytojo odontologo ar burnos higienisto kabinete atliekamai procedūrai naudojamas stipresnis specialus balinimo gelis, kurio poveikis suaktyvinamas lazeriu ar specialia lempa.

Mes labai džiaugiamės, kad mūsų klinikos pacientų ratas sparčiai didėja. Šį rudenį esamiems ir būsimiems mūsų „Pamario“ klinikos pacientams  pristatome naujieną – dantų balinimą „Philips Zoom“ sistema. Klinikoje naudojama moderni „Philips Zoom“ sistema leidžia  šviesinti dantis nepakenkiant emaliui, kadangi atitinka ES keliamus reikalavimus ir turi  tik 6 proc. balinančio peroksido. „Philips Zoom“ populiariausia ir viena iš efektyviausių balinimo sistemų pasaulyje, leidžianti per vieną vizitą pasiekti  matomą rezultatą.

Be to, tai visiškai saugi, efektyvi ir neskausminga procedūra.

Pamario odontologijos_klinikaProcedūra atliekama odontologijos kabinete, dantys padengiami balinančiu geliu, kuris aktyvuojamas balinimui skirta LED lempa. Balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo dantų paviršiaus mikroskopinius defektus, padidina emalio lygumą ir blizgesį bei sumažina dantų jautrumą. Procedūra trunka apie 2 valandas. Po profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje, rekomenduojama dantų balinimą pratęsti namuose, kad būtų užtvirtinta spalva. Pacientui duodamos jam pagamintos individualios kapos ir namų balinimo rinkinys. Dantų balinimo procedūra neatliekama nėščioms, maitinančioms moterims ir pacientams  iki 18 m. amžiaus.

Prieš dantų balinimo procedūrą būtina odontologo ar burnos higienisto konsultacija ir klinikinis ištyrimas.

Išsamesnę informaciją apie procedūrą suteiksime konsultacijos metu. Registruokitės telefonu pas burnos higienistę.
Taip pat į kliniką kviečiami pacientai, sulaukę senatvės pensijos, ir vaikai iki 18 metų, kuriems protezavimas yra kompensuojamas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF). Mūsų klinika yra sudariusi sutartį su ligonių kasomis, todėl kviečiami pacientai, laukiantys, ar sulaukę eilės nemokamam protezavimui.

Pamario odontologijos klinika, Cintjoniškių g. 13 – 8, Šilutė.

Pamario klinikos_logotipas


Gydytoja odontologė Jurgita Talanskienė, tel.  8 685 03008.

Gydytoja odontologė Milda Varatiejūtė, tel. 8 624 67562.

Burnos higienistė  Monika Kavoliūnienė, tel 8 699 54168. 

Direktorius, dantų technikas Robertas Jogminas, tel. 8 686 37871.