„Pamario OŽKOSE“ vėl išnarstyti politikų darbeliai

pamario ozkos 1Ketvirtadienį jau 9-ąjį kartą surengtas šmaikščių apdovanojimų vakaras „Pamario ožka“, kurio metu žymusis mūsų krašto renginių vedėjas Marijus Budraitis vėl išnarstė visų krašto politikų darbelius ir išdalijo šmaikščias nominacijas.

Renginio metu „kliuvo“ ir „tikriems“, ir „netikriems“ merams, Šilutę „juodai“ išgarsinusių rinkimų dalyviams ir klastotojams bei kitaip pasižymėjusiems šilutiškiams.

Renginio metu išdalintos „Metų sodininko“, „Metų dirigento“, „Metų ekstrasenso“, „Metų drąsos“, „Metų sportininko“, „Metų pirkinio“, „Metų poros“, „Metų gaisrininko“ ir „Metų skolininko“ nominacijos, palydėtos kandžių apibūdinimų ir aštraus publikos juoko.
pamario ozkos unguriai
Šiemetiniame renginyje dalyvavo itin daug užjūrio, užmarių ir kitokio „Šilutės užsienio“ svečių – keturių gretimų rajonų merų, Seimo narių ir net Europos parlamento nario.

Europarlamentaras Bronis Ropė tikino, jog garsas apie pamariškių OŽKAS jau pasiekė net Briuselį ir kvietė į šį miestą atvyksiančius šilutiškius užsukti pas jį.

Seimo narys Artūras Skardžius išreiškė prielaidą, kad OŽKOS greitu laiku taps net garsesnės ir už Žuvienės čempionatą.

Neringos meras Darius Jasaitis Šilutės politikus pavadino tikrais politikos profesionalais, mat šie jau turės patirties kas kelis mėnesius dalyvauti rinkimuose. Jis pranešė liepęs pavaldiniams užprenumeruoti ir Šilutės rajono laikraščius, kai suprato, kad nebespėja su mūsų krašte vykstančiais įvykiais – tik atsitiktinai išgirdo, jog „pas kaimynus vėl pasikeitė vicemerai“…

Pagėgių meras Virginijus Komskis mano, kad Pagėgiuose tokio renginio nėra tik todėl, jog Šilutė Pagėgiams visai neseniai – tik prieš 15 metų – Šilutė suteikė Nepriklausomybę. Todėl kai šilutiškiai surengs 10-ąsias OŽKAS, pagėgiškiai organizuos pirmąsias.

Tauragės meras Sigitas Mičiulis pasidžiaugė, kad Tauragėje dirba ir verslą kuria keli Šilutės verslininkai, kad Tauragės krepšinio veteranų komandoje žaidžia ir vienas šilutiškis politikas.

Neringiškis, daugkartinis Kuršių marių regatų dalyvis ir prizininkas Arūnas Burkšas atvirkščiai – pasidžiaugė, kad Neringos savivaldybėje tokio renginio dar nėra ir „yra smagu, kai tavęs neliečia“. Esą, antraip jis pats jau būtų „paskalbtas normaliai“, mat irgi jau 7 kadencijas dirba Neringos savivaldybės taryboje…

Renginio metu pristatyta ir „tikro“ Šilutės mero produktų linija – „Tikras kefyras“, „Draugų dešra“ ir „Liliputų sūris“.

Vytautas Laurinaitis įtikinėjo, kad ir „tikrasis“ „Pamario ožkų“ renginys prasidėjo tik atėjus „tikram merui“, esą nuo šiol ir visa kita Šilutėje bus labiau „tikra“.

Į OŽKAS buvo pakviesti ir „tikraisiais“ pavadinti rajono laikraščiai – „Šilutės naujienos“ ir „Pamarys“.