„Pamario talentai 7“ – ne už kalnų

pamario talentai 7 2015Belaukiant žiemos, į duris jau beldžiasi šilutiškių bene pats laukiamiausias konkursas „Pamario talentai 7“.  Gruodžio 3 d. 17 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre vėl galėsime išvysti pačius talentingiausius. Pernai taip audringai praūžęs konkursas turėtų nenuvilti žiūrovų ir šiemet – tikisi konkurso organizatorius Vygantas Stoškus.

Registracija jau prasidėjo, ir norintieji dalyvauti turi suskubti užsiregistruoti į konkursą iki lapkričio 15 d.

Šiemet konkurso dalyvių laukia video atranka, per kurią komisija išrinks nuo 15 iki 20 pačių geriausių talentų.

Visi dalyviai turės pateikti trumpą aprašymą apie save, pateikti nuotrauką bei atsiųsti savo pasirodymo vaizdo įrašą, kurio trukmė turi neviršyti 3,5 minutės. Vaizdo įrašo reikalavimai nėra labai griežti, svarbiausia, kad matytųsi ir girdėtųsi dalyvio talentas.

Organizatorius sako, jog minčių kaip atnaujinti  jau septintąjį konkursą kasdien vis daugėja. „Stengsiuosi, kiek įmanoma, visus nustebinti, kad žmonės drąsiai galėtų sakyti: „Vau! To dar nebuvo“, – sako Vygantas.

„Pamario talentai 7“ nuo praėjusių „Talentų“ turėtų išsiskirti savo scenografija bei šviesos efektais.

Kas bus renginio vedėjas, organizatorius kol kas neatskleidžia – nori palaikyti intrigą. „Galiu pasakyti tik tiek, jog tai bus žinomas žmogus“, – sako renginio organizatorius.

Šiemet, kaip ir kasmet, konkurse bus atsižvelgta ir į žiūrovų nuomones. Decibelų matuoklis užfiksuos, kurį dalyvį palaikančios ovacijos ir triukšmas bus garsiausi. Tam atlikėjui atiteks žiūrovų prizas.

Kitų nominacijų lyderius išrinks komisija, kurią sudarys įvairių meno sričių profesionalai iš Šilutės bei keli svečiai.

V.Stoškus tikisi, jog šiemet norinčiųjų dalyvauti konkurse bus taip pat daug kaip ir pernai. Didžiausias jo noras, kad renginys puikiai pavyktų ir paliktų gerą įspūdį žiūrovams. Vygantas teigia, jog talentų yra daug, bet laimės geriausias. Jam atiteks 300 eurų prizas.

Siųskite savo pasirodymo video, nuotrauką bei aprašymą el. paštu: karcemavyga@gmail.com
Informacija – telefonu 8 687 49146, Vygantas Stoškus.