„Pamario talentuose“ triumfavo „Striksės“ ir gatvės gimnastai „Quattro“

pamario talentao atene grand prix DSC 0331Įsivyraujant šv. Kalėdų nuotaikoms, Šilutės kultūros ir pramogų centro salę vėl sudrebino vienas populiariausių jaunimo renginių – „Pamario talentai“. Konkursas, surengtas jau septintą kartą iš eilės, šiemet taip pat subūrė įvairių žanrų atlikėjus: dainininkus, šokėjus, gyvai muziką atliekančius ansamblius bei teatralizuotų pasirodymų grupes.

Augantis konkursas pažėrė ir gausybę prizų, kuriuos įsteigė vietos verslininkai. „Pamario talentų 7“ konkurse bendra išdalintų prizų vertė siekia kelis tūkstančius eurų, o dalyvių bei žiūrovų patirti įspūdžiai – neįkainojami.

Šių metų konkurso generalinis rėmėjas buvo Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.Vertino įvairių meno sričių žinovai

Šiemet į „Pamario talentų“ sceną žengė ne tik Šilutės miesto ir rajono talentingieji atlikėjai, bet ir svečiai iš Klaipėdos, Gargždų, Tauragės, Šiaulių, Laukuvos, Utenos ir Palangos.

Konkursas iškilmingai atidarytas Šilutės popchoro „Spindulys“ (vadovė Lijana Šerpytienė) ir kantri šokių klubo „Salūnas“ (vadovė Reminta Stoškuvienė) koncertinėmis programomis bei specialiai šiam renginiui sukurtu „Pamario talentų“ himnu, kuriam žodžius parašė šilutiškis Marijus Budraitis, o muziką sukūrė Šilutės meno mokyklos mokytoja Žydrė Adomaitienė.

Šventinį vakarą vedęs svečias, šmaikštusis įvairių televizijos laidų vedėjas Vitalijus Cololo sugebėjo prikaustyti visų dėmesį daugiau nei keturioms valandoms, kol pasirodė 20 konkurso dalyvių, ir negailėjo nei linksmų juokelių, nei kritikos komisijai.
Dalyvių talentus vertino komisija, kurią sudarė pagrindinio konkurso prizo steigėjas – restorano „Vilkėnų malūnas“ direktorius Mindaugas Gestautas, fanfarinio orkestro „Pamarys“ vadovas Gražvydas Raila, Šilutės meno mokyklos fortepijono klasės mokytoja, autorinių dainų kūrėja ir atlikėja Žydrė Adomaitienė, UAB „Kintai“ generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas, renginių vedėjas ir organizatorius Marijus Budraitis, dainininkai iš uostamiesčio Violeta ir Vilius Tarasovai, Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas, šilutiškis, radijo stoties „Zip FM“ laidų vedėjas, radistų asistentas Ignas Lelys ir estrados grupės „Ritmas kitaip“ iš Šiaulių vadovas Arūnas Banys.

Renginyje dalyvavęs vienas iš prizų steigėjų, rajono meras Vytautas Laurinaitis linkėjo atlikėjams sėkmės bei būti pastebėtiems komisijos. Džiaugdamasis spalvingu renginiu V.Laurinaitis pakvietė visus, esančius salėje, plojimais padėkoti renginio organizatoriui Vygantui Stoškui ir „Vakarų kranto jaunimo studijai“.

Dovanos – ir atlikėjams, ir žiūrovams

Įvairiaspalvėmis šviesomis, garso efektais ir dalyvių kūrybiškumu nuspalvintą konkursą vainikavo gausybė apdovanojimų, pamario talentai berniukas DSC 0265kuriuos rėmėjai skyrė kone visiems konkurso dalyviams.

Po kiekvieno pasirodymo dalyvių laukė specialios parfumerijos kompanijos „Oriflame“ (direktorė Irena Budvytienė) dovanėlės, o žiūrovai salėje šūksniais, kojų trepsėjimais ir plojimais rinko savo mylimiausią atlikėją. Pastarąją nominaciją padėjo išsiaiškinti specialus garsą fiksuojantis matuoklis.

Viso renginio metu žiūrovams iš salės ir dalyviams, teisingai atsakiusiems į vedėjo klausimus, buvo padovanoti septyni Šilutės „Topo centro“ įsteigti prizai, kurie Lietuvoje yra dar naujovė. Tai – šviečiančios mobiliųjų telefonų ausinės, turinčios ir laisvų rankų įrangos funkciją.

Prizų ir nominacijų lietus

Kai renginyje savo programas parodė visi konkurso dalyviai, pasidžiaugti rezultatais išsirikiavo rėmėjai, prizų steigėjai ir komisija.

Specialusis prizas, kurį įsteigė mobiliųjų telefonų įmonė „Mobtel“ (vad. Asta ir Šarūnas Stancikai), atiteko šilutiškių grupei „Ska tik merginos“.

Magnetola, kurios vertė 50 Eur, įsteigta parduotuvių tinklo „Šilutės prekyba“ (vad. Egidijus Kuzminskas) įteikta Šilutės pirmosios gimnazijos šokių kolektyvui „Atlaja“ (vad. Rita Kurpeikytė).

pamario talentai duetas DSC 0271Grupei „Garsas“ iš Šilutės, pripažintai geriausiai gyvai grojančia jaunimo grupe, įteiktas mero V.Laurinaičio 100 Eur vertės prizas.

Socialinio tinklo „Facebook“ lankytojų daugiausiai paspaudimų „Patinka“ surinkusi solistė Vita Vaišnorienė apdovanota „Populiariausio dalyvio“ prizu. Jai atiteko 100 Eur prizas, kurį įsteigė restoranas „Rambynas“ (vad. Aurelija ir Simas Vėlyviai).

Prizas, kurį įsteigė Šilutės „Dviračių centras“ bei žaliuzių ir užuolaidų parduotuvės savininkai Asta ir Alvydas Višinskai, atiteko šeštus metus „Pamario talentuose“ dalyvavusiai Guodai Stoškutei.

Braziliškų būgnų orkestrui iš Klaipėdos atiteko „Originaliausio pasirodymo“ nominacija ir UAB „Baltijos marmuras“ (vad. Saulius Malinauskas) įsteigtas prizas.

Tauragiškių dainininkų duetui Vilmai Krasauskaitei ir Ignui Novikovui skirta „Perspektyviausio kolektyvo arba atlikėjo“ nominacija ir 100 Eur vertės prizas, kurį įsteigė parduotuvės „1000 smulkmenų“ vadovas Jonas Jasas.

Nominaciją „Geriausias šokių kolektyvas“ ir 100 Eur vertės prizą jau antrą kartą įsteigė verslininkė Daiva Žebelienė. Šis apdovanojimas atiteko sportinių šokių kolektyvui „Lūgnė“ (vad. Asta Maigienė).

„Geriausia konkurso vokaliste“ pripažinta Ieva Abrosimova iš Klaipėdos. Jai 100 Eur prizą skyrė Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Sandra Tamašauskienė.

Radijo stoties „ZIP FM“ laidų vedėjo I.Lelio prizas atiteko perspektyviai solistei Elinai Vaitelytei iš Šilutės. Mergina apdovanota galimybe apsilankyti radijo stoties laidoje, kurią veda Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, bei fotosesija su radistais.

Išrinkti geriausieji

Konkurse dalyvių laukė net du „Pamario talentų 2015“ trečiųjų vietų apdovanojimai. Pirmoji atsiimti 100 Eur prizą, kurį įsteigė Šilutės Halės vadovai, pakviesta Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro dainavimo studijos grupė „Nevalyk lentos“. Kitas 100 eurų trečiosios vietos prizas, kurį įsteigė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, atiteko vainutiškei dainininkei Gintarei Muraulaitei. Tai nebuvo vienintelis apdovanojimas, tekęs šiai merginai, Gintarė gavo ir europarlamentaro Zigmanto Balčyčio jau trečią kartą konkurse „Pamario talentai“ skiriamą ypatingą prizą – kelionę į Briuselį dviem asmenims.

UAB „Įtampa“ vadovo Algio Bekerio įsteigtas apdovanojimas, siekiantis 150 Eur, už antrąją konkurso „Pamario talentai 2015“ vietą atiteko šilutiškiui Martynui Šerpyčiui. Jaunasis dainininkas apdovanotas ir kaip geriausias vokalistas – 100 Eur vertės prizą padovanojo kelionių agentūra „Viatora“ (vad. Aida Ražinskienė).

Palangiškis vokalistas Kristupas Kerulis pripažintas pirmosios vietos laimėtoju. Jam 200 Eur prizą skyrė nuolatinė įvairių renginių rėmėja Šilutės kredito unija. Šiam talentingam dainininkui įteiktas ir specialusis 150 Eur vertės žiūrovų  prizas, kurį šiemet įsteigė Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis.

Pagrindinį konkurso apdovanojimą „Grand Prix“ ir 300 Eur vertės prizą iškovojo daugiausia simpatijų bei gerų įvertinimų pelnę Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokių grupės „Striksės“ šokėjos ir vaikinų gatvės gimnastų grupė „Quattro“. Šių veržlių ir sportiškų komandų bendras pasirodymas – teatralizuotas šou, perpintas šokio elementais, pavergė ne tik komisiją, bet ir žiūrovus. Šokėjas ir gatvės gimnastus apdovanojo pats generalinis konkurso rėmėjas, „Grand Prix“ steigėjas – pokylių organizatoriaus „Vilkėnų malūno“ direktorius M.Gestautas.

Nugalėtojų triumfo akimirką vainikavo fejerverkai ir konfeti lietus, o savo džiaugsmu „Striksės“ ir gimnastai „Quattro“ pasidalijo įsiamžindami nuotraukose.

„Pamario talentai 7“ GRAND PRIX laimėtojų: „Striksių“ ir gatvės gimnastų „Quattro“, pasirodymas. Filmavo Benediktas Grinčinaitis.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume