Papirkinėjimo žalą apmąstys areštinėje

kysisSaugų kaime policijos pareigūnams neblaivus prie vairo įkliuvęs vyras nesutriko. Penkis neišnykusius teistumus jau turintis, niekur nedirbantis rajono gyventojas V.Š. išsisukti nuo atsakomybės bandė pasiūlydamas kyšį. Šilutės rajono apylinkės teismas už tokį bandymą vyrui skyrė 60 parų areštą.

31 metų vyro automobilis netoli degalinės Saugų kaime policijos pareigūnų buvo sustabdytas lapkričio 1-ąją, keliasdešimt minučių po vidurnakčio. Įtarę, kad vairuotojas gali būti neblaivus, policijos pareigūnai jam liepė persėsti į tarnybinį automobilį. Vyras iš karto prisipažino gėręs alaus, tad beliko alkotesteriu nustatyti girtumo laipsnį. Patikrinus, užfiksuotas 0,96 promilės girtumas.

Pareigūnams ėmus rašyti administracinio teisės pažeidimo protokolą, vyriškis paprašė susitarti. Paklausus, apie ką jis nori tartis, ir perspėjus, kad už papirkinėjimą gresia baudžiamoji atsakomybė, neblaivus vairuotojas prie vairo sėdinčiam policininkui ant kojų padėjo dvi 100 litų kupiūras. Vyrui iš karto buvo uždėti antrankiai.

Vėliau vairuotojas prisipažino pasielgęs neapgalvotai, tačiau nuo bausmės tai neišgelbėjo. Teismo paskirtą nuosprendį jis dar gali apskųsti Klaipėdos apygardos teismui.