Parduotuvę apvogęs vaikinas: „Ačiū už butelį ir atia!“

degtines butelisTaip ir lieka neaišku, ar pervertintos galimybės ir viltis pabėgti nepastebėtam, ar išgėrus alkoholio užplūdusi drąsa pastūmėjo jau 9 kartus teistą vaikiną E.K. vėl nusikalsti. Jaunuolis pardavėjos akyse nuo parduotuvės prekystalio čiupo degtinės butelį ir prie kasos palikęs kartu atėjusią draugę spruko laukan.

Ikiteisminio tyrimo metu E.K. sumokėjo už pavogtą degtinės butelį, o teismo salėje išgirdo teisėjos nuosprendį skirti 75 parų arešto bausmę.

Praėjusių metų kovo vakarą, likus kelioms minutėms iki 21 val., į vieną Šilutės maisto prekių parduotuvę užėjo iš matymo pardavėjai J.J. pažįstama mergina V.B. ir vaikinas E.K. – porelę ji anksčiau buvo mačiusi ir parduotuvėje, ir mieste.

Pardavėja teisme pasakojo, kad į parduotuvę atėjusi neblaivi porelė bendravo tarpusavyje, iš prekybinės salės pasiėmė agurkų ir duonos. Pastariesiems atėjus prie prekystalio, J.J. pasakė, kiek reikia sumokėti už prekes. Tada vaikinas paprašė degtinės. Pardavėjai ant prekystalio padėjus butelį degtinės, vaikinas dar paprašė cigarečių.

Kai pardavėja pasilenkė paduoti rūkalų, E.K. stvėrė už butelio ir pasileido bėgti pro duris. Pardavėja ėmė vytis bėgantįjį ir tarpduryje sučiupo nusikaltėlį už striukės, tačiau šis ištrūko ir nubėgo.

Pamačiusi apie draugo iškrėstą šunybę, durų link nuėjo ir kartu su vagišiumi atėjusi V.B. Kaip tik tuo metu į parduotuvę įėjo dar vienas pirkėjas, kuris pamatęs sujudimą padėjo sulaikyti bandančią iš parduotuvės išeiti merginą.

Vyras dar bandė vytis vagį, tačiau E.K. jau buvo nurūkęs tolyn.

Atvykę policijos pareigūnai vagies draugę išsivežė į komisariatą.

Prieš teismą stojęs E.K. parduotuvei atlygino padarytą 6 eurų žalą ir teismo sprendimu 75 paras praleis belangėje.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.