Parduotuvėje „Buitis“ – prekių „Išparduotuvė“

isparduotuveŠilutės prekybininkai atsižvelgia į vis sunkėjančią pirkėjų situaciją bei tuštėjančią piniginę ir siūlo jiems prekių mažesnėmis kainomis – tokią naujovę įdiegė buities ir pirmojo būtinumo prekėmis prekiaujančios UAB „Šilutės prekyba“ vadovai.

Nuo gegužės pradžios į Lietuvininkų g. 12 esančią parduotuvę „Buitis“ (buvusi „Elektromarkt“) užsukę šilutiškiai naujos buities technikos gali įsigyti net keliais šimtais litų pigiau, nei buvo įpratę, mat čia atidaryta „Išparduotuvė“.

Tikisi palengvinti moterų dalią

Po parduotuvę vedžiojantys jos vedėja Virginija Tutlevičienė ir pardavėjas Mindaugas Kleinas rodo skalbykles, džiovykles, dulkių siurblius, skalbykles – džiovykles, garų rinktuvus, kainuojančius žymiai pigiau. Jie sudėti palei vieną parduotuvės sieną ir pažymėti specialiomis žaliomis kortelėmis. Tai – irgi pirkėjų patogumui, kad šie iš karto pamatytų, jog šios prekės skiriasi nuo kitų.

O skirtumai tokie menki, kad nežinodamas jų ir neįžvelgsi: tai tik nežymūs įbrėžimai prekių išorėje, kartais – vos matomi.

„Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas pasakoja, jog idėja pasiūlyti pirkėjams pigesnių prekių kilo matant, kad vis mažiau žmonių išgali įsigyti net būtiniausios buities technikos, kai dar prieš kelerius metus būdavo nemažai klientų, iš karto perkančių net po kelis daiktus.

Direktoriui teko sutikti moterų, prisipažįstančių, jog jau metai ar daugiau jos priverstos skalbti rankomis. „Turėjau skalbyklę, bet ši sugedo, o naujos nusipirkti neįstengiu“, – prisipažįsta šilutiškės.

„Išparduotuvėje“ prekiaujama iš Vokietijos didmenininkų atgabenta nauja buities technika. Ji kokybiška, patikrinta ir veikianti. Be to, jai suteikiama ir 6 mėnesių garantija.

„Tikime, kad taip palengvinsime ne vienos šeimos buities darbus“, – sako E.Kuzminskas.

Štai šaldytuvą „Snaigė“, kuris šiaip kainuoja apie 1300 litų, čia galima įsigyti tik už 800 litų, kiti šaldytuvai kainuoja maždaug 200 litų pigiau. Žymiai pigesnė ir kita buities įranga.

Vyksta akcijos, siūlomi dovanų čekiai

Buities technika – ne vienintelis parduotuvės „Buitis“ asortimentas. Čia galima nusipirkti ir televizorių, indų, telefonų, laikrodžių, įvairių suvenyrų, žvakių, skėčių, krištolo dirbinių – iš viso siūloma apie 2000 prekių.

Prireikus skubiai pasveikinti brangų žmogų, čia išsirinksite ir skoningai įpakuotą dovaną. Be to, jūsų artimas žmogus tą dovaną gali išsirinkti ir pats, nes jam galite padovanoti šios parduotuvės dovanų čekį.

Perkantieji „Buityje“ dalyvauja ir loterijoje, kurios metu patys išsitraukia nuolaidą savo prekei – nuo 2 iki 20 procentų jos kainos.

Suskubti parduotuvėn ypač turėtų tie, kas iš visų minėtų prekių artimiausiu metu ketina įsigyti išsimokėtinai, mat iki birželio 1 dienos čia perkant išsimokėtinai palūkanos visai nebus priskaičiuojamos.