Pareigūnai dėkoja už informaciją

Policijos pareigūnus džiugina, kad visuomenė netoleruoja pažeidimų ir apie juos nedelsiant praneša bendruoju pagalbos telefonu. Daugiausia informacijos sulaukiama apie grėsmę keliančius neblaivius vairuotojus.

J. Kuisiui padėkojo PK vadovai.

Pagėgių savivaldybės Šakininkų kaime, pravažiuojantis 19-metis šalikelėje pastebėjo apgadintą kelio ženklą ir stovintį automobilį „Audi A3“. Stabtelėjęs prie automobilio, pasiūlė vairuotojui iškviesti pagalbą, tačiau šis atsisakė. Nuo vairuotojo sklido alkoholio kvapas, todėl vaikinas apie tai pranešė policijos pareigūnams.

Atvykę pareigūnai 63-ejų vyrui nustatė lengvą – 1,22 promilės girtumą. Rašant protokolą, vairuotojas įžeidinėjo policijos pareigūnus bei ketino pabėgti iš įvykio vietos, todėl buvo uždarytas į tarnybinio automobilio sulaikymo kamerą. Jam gresia bauda nuo 800 iki 1100 eurų.

Tauragės AVPK pareigūnai padėkojo pilietiškam jaunuoliui Jokūbui Kuisiui, kuris neliko abejingas ir pranešė apie neblaivų vairuotoją. Neleiskime, kad transporto priemones vairuotų ir iš eismo įvykio vietų pabėgtų neblaivūs asmenys. Įtarus ar pastebėjus tokius atvejus, skambinkite telefonu 112.