Pareigūnai nustatė, kad „bombą“ restorane padėjo dvylikametis

IMG 7226Vakar, gruodžio 22-ąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai buvo sukelti ant kojų. Apie 18.44 val. buvo gautas pranešimas, kad pastate, esančiame Šilutėje, Lietuvininkų g., padėtas sprogmuo.

Tą pačią akimirką buvo įvestas planas „Skydas“ ir iškviestos specialiosios tarnybos. Iš pastato pareigūnai nedelsiant evakavo darbuotojus bei lankytojus. Po įtemptų paieškų, rinktinės „Aro“ pareigūnai pastate jokių sprogmenų neaptiko.

Pareigūnai, pradėję tyrimą dėl melagingo pranešimo, tą patį vakarą nustatė, kad iš taksofono skambino dvylikametis. Jis kartu su keliais draugais nusprendė iškrėsti kalėdinį pokštą, kuris, deja, gali brangiai kainuoti nepilnamečio tėvams. Už melagingą pranešimą gresia baudžiamoji atsakomybė. Be to tėvams teks atlyginti patirtą žalą už specialiųjų tarnybų iškvietimą.

Policija ragina tėvus labiau prižiūrėti savo nepilnamečius vaikus, kalbėti su jais apie veiksmus, kurie užtraukia atsakomybę bei diskutuoti apie galimas pasekmes padarius pažeidimą ar net nusikalstamą veiką.