Pareigūnai operatyviai išaiškino vyrą, užpuolusį kelias senoles

sulaikytas mociuciu museikaTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus ir Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai išaiškino 67 metų vyriškį, užpuolusį kelias senoles.

Vakar, gegužės 18-ąją, į Šilutės komisariatą kreipėsi 88 metų ir 82 metų moteriškės, kurias užpuolė nepažįstamas vyras. Užpulta buvo ir dar viena moteris, tačiau pastaroji į teisėsaugos institucijas nesikreipė. 82 metų senolę einančią per miškelį, esantį Šilutės r., šalia Nemuno g., į kapines, priėjęs iš už nugaros užpuolė vyriškis ir trenkė moteriai į galvą kietu daiktu, įvyniotu į maišelį. Panašiai nukentėjo ir 88 metų senolė, kuriai tą pačią dieną apie 16.30 val. nepažįstamas vyras suėmęs už plaukų, mėgino ją nutempti į šoną. Moterį vyras mėgino išžaginti, tačiau jo kėslai neišdegė.

Turėdami duomenų apie vyro išvaizdą, pareigūnai ilgai netruko, kol įtariamąjį surado. Pasirodo, 67 metų vyriškis policijai žinomas iš anksčiau. Dar visai neseniai grįžęs iš įkalinimo įstaigos, vyras teistas už įvairius plėšimus, išėjęs į laisvę jis nusprendė pakeisti nusikalstamos veikos pobūdį – į maišelį įdėjęs kietus daiktus, lyg taip siekdamas nuslėpti savo piršto antspaudus, jis mėgino smūgiais apsvaiginti miško taku einančias moteris ir taip jomis pasinaudoti. Laimei, sulaikytasis rimtesnės žalos nukentėjusiosioms nepadarė.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamajam už pasikėsinimą išžaginti gresia laisvės atėmimas iki 7 metų, o už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą – viešieji darbai, laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Pareigūnai kreipsis į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo įtariamajam.