Pareigūnai sulaikė plėšimais įtariamus asmenis

Pareigūnai sulaikė tris Šilutės rajono gyventojus, kurie, įtariama, gruodį įsiveržė į namą Žalgirių kaime, taip pat apiplėšė degalinę. Plėšikai nusikaltimus vykdę prisidengę kaukėmis, grasindami peiliu.

Plėšikas

Pareigūnai vykdydami darbus vagysčių aiškinimosi srityje, gegužės 26 d. ankstyvą rytą Šilutės mieste ir rajone atliko 7 kratas, kurių tikslas buvo rasti ir paimti ikiteisminiam tyrimui reikšmingus daiktus.

Kratų metu ir atliekant ikiteisminio tyrimus veiksmus buvo sulaikyti trys Šilutės rajono gyventojai.

Ši asmenų grupė siejama su 2019 m. gruodžio 10 d. Šilutės rajone, Žalgirių kaime ir Šilutės degalinėje „EMSI“ įvykdytais plėšimais.
2019 m. gruodžio 10 d. apie 18.00 val. trys kaukėti asmenys įsiveržė į namus, esančius Žalgirių kaime, naudodami fizinį smurtą, namų šeimininkui surišo rankas bei grasindami peiliu reikalavo pinigų ir aukso dirbinių. Kaukėti vyrai iš namų pagrobė apie 30-40 butelių su alkoholiniais gėrimais ir iš piniginės ištraukė 230 eurų.

Taip pat įtariama, kad vienas iš jų 2020 m. kovo 19 d. apie 21.15 val. apiplėšė degalinę, esančią Šilutėje, Gluosnių gatvėje. Plėšimo metu naudodamas peilį ir grasindamas juo kasininkui iš kasos pagrobė pinigus.

Įtariamieji dėl nusikalstamų veikų bus baudžiami laisvės atėmimu iki septynerių metų.