Pareigūnai sulaikė smurtautoją, kėlusį ranką prieš savo motiną

antrankiaiAntradienį, vasario 17-osios vakarą apie 20.00 val. Šilutės rajone, Vilkmedžių kaime, buvo nustatytas smurto artimoje aplinkoje atvejis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė 27 metų vyriškį, kuris naudojo smurtą artimoje aplinkoje prieš savo mamą. Neblaivus sūnus sudavė motinai du smūgius kumščiais į galvos sritį. Išsigandusi moteris norėjo kviestis pagalbą, bet tai tik dar labiau įsiutino vyriškį ir jis tempdamas nukentėjusiąją už plaukų bei liepdamas jai nusiraminti ir nesikviesti policijos, grasindamas laikė virtuvinį peilį prie jos kaklo.

Moteriai visgi pavyko išsikviesti pagalbą. Atvykę pareigūnai vyriški sulaikė ir uždarė į areštinę.

Smurtaujantis sūnus moteriai sukėlė fizinį skausmą, jos kaktoje ir skruostikaulyje liko kraujosrūvos bei odos įdrėskimai kaklo srityje. Nukentėjusioji medikų pagalbos atsisakė.

Už tokius veiksmus vyrui gresia atsakomybė, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d., kuri numato, jog tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė artimajam giminaičiui ar šeimos nariui, fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.