Pareigūnai tęsia kovą su nelegalia prekių apyvarta

1Tęsdami kovą su neteisėtu disponavimu akcizais apmokestintomis prekėmis, praėjusios savaitės pabaigoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino vyrą, automobilyje gabenusį ne vieną cigarečių pakelį.

Penktadienį, spalio 28 d., pareigūnai patikrinimui sustabdė 37-erių metų vairuojamo vyro automobilį „Volkswagen Vento“. Atidarę transporto priemonės bagažinę, pareigūnai išvydo 4 kartonines dėžes, apsuktas plėvele. Kilus pagrįstiems įtarimams, kad dėžėse neteisėtai gabenamos cigaretės, buvo patikrintas dėžių turinys. Kaip ir buvo tikėtasi, viduje rastas ne vienas pakelis cigarečių. Pareigūnai aptiko 1 000 cigarečių pakelių „NZ Gold super Slims“ be banderolių ir tiek pat „NZ Black Super slims“ su Baltarusiškomis banderolėmis.

Vyro atžvilgiu pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena. Už šį pažeidimą gresia ne tik didžiulė bauda, siekianti net 5 792 eurus, bet ir prekių bei gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimas.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.