Pareigūnai to dar nematė: į kairę nuėjusi moteris išsigalvojo, kad buvo išprievartauta net trijų vyrų

82Nors pastaraisiais metais painių istorijų, kai į angelus sargus kreipiasi moterys, teigiančios patyrusios seksualinę prievartą, tačiau aplinkybės byloja ką kita, policijoje netrūksta, Šilutės rajone nutikusią istoriją galima laikyti išskirtine – su buvusiu sugyventiniu nuklydusi į kairę ir bijodama sutuoktinio rūstybės, pareiškėja išsigalvojo, kad buvo išžaginta trijų vyrų, ir sukėlė ant kojų policiją.

Ši istorija prasidėjo šių metų sausio 28 d., kai B. P. Tauragės apskrities Vyriausiajam policijos komisariatui, kad praėjusią naktį buvo trijų vyrų išžaginta Šilutės rajone esančioje sodyboje. Moteris buvo įspėta dėl baudžiamosios atsakomybės už melagingus parodymus ir melagingą įskundimą, tačiau vis tiek pranešė tyrėjai apie nebūtą nusikaltimą.

Pareiškėja buvo jau pasiruošusi istoriją: tikino, kad išvakarėse su buvusia bendraklase nuvažiavo į sodybą, kurioje buvo trys nepažįstami vyrai. Kai draugė nuėjo miegoti, šie nepažįstamieji esą ją stumdė ir galiausiai bendrai išniekino, o kai jie užmigo, B. P. teigė išlipusi pro langą ir pabėgusi pakeleivingais automobiliais.

Policijai sureagavus rimtai ir operatyviai, imta aiškintis, kaip galėjo būti padarytas sunkus nusikaltimas. Tačiau yla ėmė lįsti iš maišo, kai imta ieškoti sodybos, kurioje neva buvo išprievartauta moteris, ir paaiškėjo, kad tokios sodybos net nėra – ji išgalvota. Tuomet B. P. buvo nuvežta apžiūrai pas teismo medicinos ekspertą, o šis nerado jokių lytinės prievartos pėdsakų ar kitų sužalojimų. Po tokios apžiūros moteris prisipažino: visas nusikaltimas – išgalvotas.

Pareigūnus B. P. nustebino ir savo pasiteisinimu, dėl ko išgalvojo šį nusikaltimą. „Minėtą naktį negrįžau namo ir nenorėjau pyktis su savo sutuoktiniu, o taip pat, kad šis sužinotų jog buvau su savo buvusiu sugyventiniu, su kuriuo vartojau alkoholį ir turėjau lytinių santykių“, – tyrėjai prisipažino moteris.

B. P. versiją patvirtino ir vėliau apklausti moters sugėrovai, parodę, kad tariamo įvykio naktį B. P. kartu su buvusiu sugyventiniu ir šio broliu bei sūnėnu girtavo.

Nors dar praeitais metais B. P. buvo teista už nesunkų sveikatos sutrikdymą, tiek tyrėjai, tiek teismas savo kaltę pripažinusios moters pasigailėjo – jos byla buvo išnagrinėta sutrumpinta įrodymų tyrimo tvarka, o Šilutės rajono apylinkės teismas jai skyrė 144 valandų viešųjų darbų, kuriuos B. P. turės išdirbti per šešis mėnesius.

Alfa.lt inf.