Pareigūnams įkliuvo 5 neblaivūs vairuotojai

Policijos pareigūnai, pirmadienį, rugpjūčio 21 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 5 neblaivius vairuotojus.

Pirmadienio rytą, apie 9.46 val., Pagėgių sav., Rukų k., budri gyventoja pastebėjo iš pakelės griovio bandantį išvažiuoti automobilį „VW Golf“. Priėjusi arčiau pastebėjo, kad už jo vairo sėdi akivaizdžiai neblaivus vairuotojas. Ji atidariusi automobilio dureles, iš užvedimo spynelės ištraukė raktus ir apie tai nedelsiant pranešė policijos pareigūnams. Prie automobilio vairo sėdėjusiam vyriškiui, gim. 1974 m., alkoholio matuokliu buvo nustatytas 3,40 promilės girtumas.

Apie 18.02 val. Šilutės r., Kintų mstl., pareigūnams įkliuvo neblaivus dviratininkas, gim. 1978 m. Pirmą kartą vyriškis neblaivus dviratį mynė šių metų kovo 28 dieną. Į alkotesterį jis tuomet įpūtė 0,53 promilės Šį kartą jis buvo kiek girtesnis – 1,32 promilės alkoholio.

Kai kada neblaivių vairuotojų neatsakingumas sukelia skaudžias ir negrįžtamas pasekmes.
Pirmadienį, apie 18.50 val. Tauragės r., Trūkiškės k., rastas nuo kelio nuvažiavęs automobilis „Ford Galaxy“, aplink kurį vaikščiojo neblaivus (2,23 prom.) vyriškis, gim. 1990 m. Šalia automobilio be sąmonės rastas gulintis vyras, gim. 1980 m., kuris dėl patirtų sužalojimų tą pačią dieną mirė. Pareigūnai aiškinasi kas eismo įvykio metu vairavo automobilį.

Po vidurnakčio, rugpjūčio 22 d. apie 00.15 val., Šilutės r., Kintų mstl., pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo vyras, gim. 1996 m. Jam alkotesteriu nustatytas 2,25 promilės neblaivumas.

Po keleto valandų, Šilalės r., Radiškės k., neblaivus (2,14 prom.) vaikinas, gim. 2000 m., vairuodamas automobilį „BMW“, kelio vingyje nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Vyras apžiūrai pristatytas į gydymo įstaigą. Šis eismo įvykis baigėsi laimingai.

Norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, policijos pareigūnai ir toliau vykdys vairuotojų blaivumo patikrinimus, intensyviai patruliuodami visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.

 

Tauragės AVPK inf.