Pareigūnui Ramziui atminti sukurtas puslapis, rinks pinigus paminklui

paminklasSeimo vicepirmininko Kęsto Komskio brolio Arvydo taiklus šūvis į tarnybinį pasieniečių šunį Ramzį sujaudino visuomenę. Socialiniame tinke „Facebook“ jau sukurtas specialus puslapis, skirtas „pareigūnui Ramziui“ atminti. Žmonės pasišovė jam atminti, taip pat ir siekiant įamžinti visų keturkojų tarnybą, pastatyti paminklą, ir tam bus renkamos lėšos.

„Atlikdamas tarnybines pareigas žuvo VSAT Pagėgių rinktinės keturkojis pareigūnas – belgų aviganis Ramzis. Puikus, perspektyvus šuo ir pareigūnas! Manau, kad pats laikas jo ir visų kitų jo keturkojų bendražygių tarnybą įprasminti paminklu ar bent memorialine lenta“, – rašoma socialiniame tinkle „Facebook“ specialiai Ramziui sukurtame puslapyje „Pareigūnas Ramzis – In memoriam“. Akcijos organizatoriai tikisi, kad prie jos prisidės ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba, į kurios sąskaitą žmonės galėtų pervesti pinigų paminklui.

Daugiau apie tai skaitykite lrytas.lt straipsnyje „Pareigūnui Ramziui atminti sukurtas puslapis, rinks pinigus paminklui“.