Parko suoliukai – dovana Saugų bendruomenei

saugu suoliukaiSaugų gyvenvietės centre, parkelyje, savo gyvenimą pradėjo nauji poilsio objektai. Apie 200 eurų kainavusius parko suoliukus bendruomenei padovanojo trys bendraminčiai. Su vienu iš jų – Kukorų seniūnaitijos seniūnaičiu Virginijumi Kasiliausku apie tai ir kalbame.

Šį pavasarį kukoriškis V.Kasiliauskas buvo išrinktas seniūnaičiu. Kukliam, iniciatyviam žmogui norėjosi veiklos. Net pats nepajuto, kaip mintyse gimė socialinis labdaros projektas – tiesiog galimybė tiems, kas nori, padovanoti savo gyvenvietei vardinį suoliuką. Idėjai paantrino ir Virginijaus žmona.

Netrukus atsirado bendraminčių – saugiškis Arūnas Bendikas ir Berciškės kaime gyvenantis Zigmantas Jaunius. Arūnas parūpino medienos, idėjos sumanytojas užsakė vardines lenteles, o auksinių rankų meistras Algis Rimkus ėmėsi pačių suoliukų gamybos.

Taip atsirado trys savanorystės principu pagaminti suoliukai su užrašais „Suoliuką dovanoja Berciškės seniūnaitija“, „Suoliuką dovanoja Saugų seniūnaitija“, „Suoliuką dovanoja Kukorų seniūnaitija“.

Suoliukus Saugų parke pastatė seniūnijos darbuotojai Viktoras ir Stasys. Seniūnijos specialistas, laikinai einantis Saugų seniūno pareigas Kęstutis Sadauskas sakė, kad saugiškiai džiaugiasi šia dovana – ant suoliukų mielai prisės iš mokyklos grįžtantys moksleiviai, po parkelį vaikštinėjančios porelės, jaunos mamos, vežimėliuose vežiojančios mažylius.

Virginijus patikino, kad galvoje kirba dar viena idėja: kadangi ne už kalnų gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai, su bendraminčiais norėtų pastatyti ir papuošti žaliaskarę. Tai bus dar viena dovana seniūnijos bendruomenei.

Visų bendromis pastangomis viešosios gyvenvietės erdvės gali tapti gražesnės, patogesnės, todėl seniūnaitis V.Kasiliauskas ragina visus, kurie gali ir nori prisidėti savo iniciatyvomis kuriant mūsų visų aplinką.