Partnerių susitikimas Ostrudoje

Partneriu susitikimasŠilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, Planavimo ir plėtros bei Komunikacijos skyrių vyriausieji specialistai, VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius ir Šilutės turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė dalyvavo susitikime su ilgamečiais Savivaldybės partneriais Ostrudoje (Lenkija).

Darbo vizito metu lankytasi švietimo ir kultūros įstaigose, Ostrudos konferencijų ir parodų rūmuose „Expo Arena“, „OSI FOOD SOLUTIONS“ įmonėje, strateginiuose turizmo objektuose, kur vyko susitikimai ir diskusijos su įstaigų vadovais ir personalu dėl galimybių keistis patirtimi ir bendradarbiauti.

Susitikimų metu nutarta bendradarbiauti su Mikalojaus Koperniko mokykla ir organizuoti mainus. Buvo derinamas vykstančių kultūrinių renginių grafikas su Ostrudos rajono kultūros centro ir bibliotekos direktore bei nutarta organizuoti vokalinių ansamblių mainus, dalyvaujant abiejų miestų festivaliuose ir kultūriniuose renginiuose, pakviesti kolektyvus dalyvauti liepos mėnesio pabaigoje organizuojamoje Švėkšnos miestelio šventėje.

Šilutės turizmo informacijos centras planuoja vykti į parodą, vyksiančią spalio 19-20 dienomis ir pristatyti Pamario kraštą ar net visą regioną. Taip pat nutarta dalintis informacija apie kitas parodas, konferencijas ar renginius, kuriuose būtų aktualu dalyvauti mūsų regiono žemės ūkio, turizmo ir kitų sričių atstovams.

Ostrudos meras aprodė 2011 metais pastatytą 5000 vietų stadioną, kuriame birželio 10-12 dienomis vyks tradicinis, jau trečiasis tarptautinis berniukų U-13 futbolo turnyras „OSTRÓDA CUP 2016“ ir kuriame dalyvaus Šilutės rajono savivaldybės futbolo rinktinė.