Pasaulinę sveikatos dieną – V. Čmilytės – Nielsen kvietimas skiepytis

Balandžio 7 d. Šilutės rajono savivaldybėje nuo koronaviruso buvo paskiepyta apie 5 000 žmonių.

Šilutės rajone šiuo metu serga 382 žmonės, mirė jau 63 pamariškiai.

Vyriausybė priėmė sprendimą nuo balandžio 7 dienos visoje Lietuvoje panaikinti draudimą asmenims judėti tarp savivaldybių.

Balandžio 7 d., dėkodama kovojantiems su COVID-19 pandemija ir ragindama visus, turinčius galimybę, pasiskiepyti nuo šios pasaulį sustabdžiusios ligos, Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen pakvietė minėti Pasaulinę sveikatos dieną.

„Daugiau nei prieš metus susidūrėme su virusu, pakeitusiu mūsų gyvenimą. Turėjome susitelkti tam, kad apsaugotume save bei aplinkinius. Šiandien, minint Pasaulinę sveikatos dieną, noriu padėkoti visiems gydytojams, slaugytojams, sveikatos apsaugos darbuotojams, savanoriams, kurie visą šį laiką skyrė savo jėgas kovai su virusu. Vertinu Jūsų atsidavimą ir pastangas siekiant suvaldyti situaciją bei išsaugoti gyvybes. Tikiu, kad prasidėjęs vakcinavimo procesas padės visiems sugrįžti į senas gyvenimo vėžes ir atsikvėpti. Raginu nelaukti – pasitikrinkite patys – ar turite teisę skiepytis, o gavę tokį šansą būtinai juo pasinaudokite. Būkime vieningi ir likime sveiki!“ – sakė Seimo Pirmininkė.