Pasaulinio garso modelis E. Jezepčikaitė: labai nemėgstu to skirstymo – laisva ar užimta…

ej-71949732„Tu gali pakeisti pasaulį, tik turi rasti jame savo vaidmenį“, – savo feisbuko paskyroje rašo lietuvių modelis Eglė Jezepčikaitė (21 m.). Pati jų turi keletą.

Eglė sako, kad jos siela atsigauna Juknaičiuose (Šilutės raj.), kur gyvena seneliai ir brolis.

Gal prisimenate, kur išleidote pirmąjį modelio honorarą ir kokio dydžio jis buvo? Ar taupote pinigus?

Tai nebuvo vienas konkretus pirkinys, kuriam būčiau taupiusi ilgą laiką. Daiktų nesureikšminu, mieliau renkuosi keliones, laisvalaikio pramogas ar savišvietą. Nesu iš tų, kurie pernelyg kaupia pinigus (nors taupyti – geras bruožas). Stengiuosi racionaliai planuoti finansus, ir tiek.

Ką studijuojate? Kokią sritį laikytumėte savo pašaukimu?

Rinkodarą. Tai gana plati sritis, nevaržomai leidžianti rinktis toliau. Pastarieji 6-eri metai mados pasaulyje atvėrė man kelius į pašaukimą. Visada domėjausi mada, menu, psichologija ir verslu, bet esu ambicinga ir norėčiau išbandyti save daugelyje skirtingų sričių. Jei save varžai, atsiduri savotiškame kalėjime. Jame įstrigę nemažai žmonių…

Pradėjote kurti drabužius su reljefiniais įspaudais. Kaip atsirado prekių ženklas „Bonboz“, kokia jo istorija? Ką reiškia pavadinimas ir šūkis „The Role of Your Soul“ („Tavo sielos vaidmuo“)?

Idėja kilo prieš pusantrų metų. Su drauge ir kolege nuo ankstyvos jaunystės piešdavome savo svajonių kolekcijų ir pristatymų eskizus. Pradėjome labai naiviai įsivaizduodamos, kaip viską greitai ir be galvos skausmo padarysime (šypsosi), tačiau užtrukome daug ilgiau, nei tikėjomės, – vis tobulinome kiekvieną detalę, įvaizdį, pakuotes, siekėme sukurti reikiamą nuotaiką… Nesigailiu. Kiekvieną dieną išmokstame naujų pamokų, vertinu kiekvieną šio kelio atkarpą. Dar tik mėnuo, kai paleidome „Bonboz“ į viešumą. Prekių ženklo šūkis „The Role of Your Soul“ skatina laisvai ieškoti savo tikrojo „aš“. Siekiame perteikti drąsos ir laisvės pojūtį. Laisvę rinktis, išdrįsti, jausti. Mūsų vidinius poreikius ir sprendimus dažnai riboja socialinė aplinka. Nuo mažens mus formuoja švietimo sistema, aplinkinių požiūris, mums primetamos kitos nuomonės, pasirinkimai, neadekvatūs siūlymai – pradedant tuo, kuo būti, ir baigiant tuo, ką mylėti.

Visą straipsnį skaitykite moteris.lt „Pasaulinio garso modelis E. Jezepčikaitė: labai nemėgstu to skirstymo – laisva ar užimta…“.