Pasidžiaukite savaitgalio renginiais!

renginysKaip ir kiekvieną savaitgalį, Jus džiugins įvairūs renginiai.

LIEPOS 24-26 dienomis Švėkšna Jus kviečia į Švėkšnos dvaro šventę. Jau šiandien, penktadienį, 19 val. Jūsų lauks muzikos – poezijos vakaras „Gėlė ir vėjas“, o rytoj, šeštadienį, nuo pat 9 val. ryto Jūsų lauks įvairios pramogos. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia!

Taip pat, LIEPOS 25 d., šeštadienį, Jūsų lauks Gorainių oninės! Gorainiai Jūsų lauks nuo 16 val. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia!

Ir nepamirškite, jog Klaipėdoje vyksta kasmetinė Jūros šventė. Tad šokite į savo automobilius ir pajuskite jūros dvelksmą LIEPOS 23-26 dienomis! Programą rasite čia!

Be to, LIEPOS 26 d., 11.00 val., Klaipėdoje, Danės upėje prie Jono kalnelio, trys jauni bendraminčiai – rusniškis Domantas Laukevičius, šilutiškis Tomas Adomaitis ir klaipėdietis Kęstutis Kvaraciejus pradės neeilinį žygį baidarėmis „Vilties yriai Nemunu“. Iššūkio tikslas – parama Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrui bei onkologinėmis ligomis sergančiųjų paskatinimas nepasiduoti sraunios upės tėkmę primenančiai ligai. Kviečiame visus neabejingus į palydėtuves Rusnėje prie klevo, LIEPOS 27 d. 9 val.