Pasieniečiai sustabdė Didžiojoje Britanijoje vogtą motociklą

1011-pagegiai-motociklas-29171Šeštadienį VSAT Pagėgių rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai žvyrkelyje ties Juknaičių seniūnijos Šilininkų kaimu patikrinti sustabdė motociklą „Crusader Clasic“ su angliškais numeriais. Ši vieta yra prie pat sienos su Rusija. 2005 m. pagamintą motociklą vairavo 24-erių Pagėgių savivaldybės Stoniškių kaimo gyventojas.

Paaiškėjo, kad jis neturi teisės vairuoti motociklą, neturi ir transporto priemonės dokumentų. Beje, šis vyras yra netekęs teisės vairuoti ir lengvąjį automobilį, nes anksčiau buvo sulaikytas vairuojantis neblaivus.

VSAT pareigūnai netrukus nustatė, kad motociklas 2011 m. buvo pavogtas Didžiojoje Britanijoje. Tuomet ant jo buvo kiti numeriai nei tie, kurie dabar buvo pritvirtinti prie pasienyje sulaikyto motociklo.

Į įvykio vietą pasieniečiai iškvietė Šilutės policijos pareigūnus, kurie dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės motociklininkui pradėjo administracinės bylos teiseną.

Savo ruožtu VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Prasikaltusį vyrą pasieniečiai po apklausos paleido. Motociklas saugomas Plaškių užkardoje.