Pasigedę vienišo pensininko kaimynai laužė duris

Negyvas senolis Paleiciu centrasKrautuveVisais laikais kaime taip buvo – rytą išėję į lauką, žmonės apžvelgdavo, ar iš visų trobų kaminų dūmai rūksta, ar dega lange žiburys. Jei ne – eidavo pažiūrėti, ar kas blogo nenutiko.

Tokia brolystės sėkla, iš kartos į kartą daiginama, gyva iki šiol.

„Pats laužiau iš vidaus užrakintas duris, pats pamačiau per langą, pro užuolaidos plyšį, jog vienišas gyvenęs pensininkas guli lovoje nejudėdamas. Su kitais kaimynais iškvietėm policiją, pareigūnai konstatavo, jog 67-erių žmogus jau negyvas“, – pasakojo Paleičių gyvenvietės (Juknaičių sen.) seniūnaitis Raimondas Kuzmarskis.

Troba, kurioje vienas gyveno seniai našliu tapęs žmogus, stovi priešais Paleičių parduotuvę, kur dažniausiai renkasi ir pasikalba žmonės.

Kažkas praėjusį trečiadienį atkreipė dėmesį, jog 67-erių O.P. po Kalėdų neišeina iš namų. Pranešė seniūnaičiui, ir šis, su keliais vyrais apėjęs langus, pastebėjo nelaimės ženklus. Tuoj pat pranešė ne tik Šilutės policijai, bet ir pensininko vaikams, kurie gyvena ir dirba Klaipėdoje.

Pareigūnai, apžiūrėję O.P. kūną, kuris rastas su viršutiniais rūbais gulintis savo lovoje, kaktoje pastebėjo kirstinę žaizdą, o paakyje – hematomą.

Ar pensininkas pats buvo griuvęs, ar kieno pastumtas ir susižalojęs, ar sumuštas ir po traumos neišgyvenęs, į šiuos klausimus atsakys teismo ekspertai.

Šilutės policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.