Pasikeitimų akcijos rezultatai: išgražėjusi šilutiškė Aldona (foto)

aldona pries poInterneto svetainės „Laikas.lt“ draugai „Femina Bona“ kartu su plaukų stiliste Džiuljeta Petruliene priešakyje, organizavo antrąją pasikeitimo akciją. Jos nugalėtoja – šilutiškė Aldona.

Pasikeitimų akcijos konkurso dalyviai siuntė savo nuotraukas kartu su trumpomis istorijomis, kodėl kiekvienas iš jų nori atrasti savo stilių ir kodėl tai jiems svarbu.

Buvo planuota pasikeitimų akcijoje turėti tik vieną nugalėtoją, tačiau Aldonos istorija taip sužavėjo „Femina Bona“ kolektyvą, kad jie nusprendė pasikeitimus daryti dviems dailiosios lyties atstovėms.

Pirmą laimėtoją Kamilę išrinko „Femina Bona“ Facebook puslapio draugai ir lankytojai, o antrąją – Aldoną – išrinko „Femina Bona“.

DSC 6174 resizeAldona

Į pasikeitimų akciją Aldoną iš Šilutės užrašė ir jos istoriją atsiuntė dukra Renata: „Labai norėčiau, kad mano mamytė laimėtų šį šaunų pasikeitimą visapusiškai. Eksperimentuoti jai neteko ilgus metus, tad ši dovanėlė būtų puikaus jubiliejaus proga, būtų šaunu turėti jos fotosesiją, nes įkalbėti ją nusifotografuoti praktiškai neįmanoma dėl jos kompleksų, tad išbandžius šiuos pasikeitimus, manau ji labiau pasitikėtų savimi!“
 
Kaip „Laikas.lt“ pasakojo plaukų stilistė Džiuljeta Petrulienė, Aldonos pasikeitimo istorija jai priminė televizijos laidą „Grožio fabrikas“, nes moterį į Kauną atvežė giminės, o Šilutėje visi nekantriai laukė jos sugrįžtant su gėlių puokštėmis.

DSC 6181 resize

„Su Aldonos plaukais dirbti buvo pakankamai sudėtinga, nes plaukai – tamsūs ir dažyti, šaknys žilstelėjusios. Tad buvo atliktas gan sudėtingas plaukučių dažymas, keletą kartų teko perdažyti, kol atradome, kad moteris – rudens tipo, todėl parinkome vario atspalvį“, – pasakojo Džiuljeta.
 
Išties, Aldonos pasikeitimas stulbinantis. Ir Džiuljeta išduoda paslaptį, kad tai ne tik dėl išvaizdos pasikeitimo, bet ir dėl šypsenos.

„Kaip matote nuotraukose prieš pasikeitimą, moters bruožai labai liūdni, lūpų kampučiai nuleisti. O kai ji pamatė, kaip pasikeitė – negalėjo nesišypsoti. Ir tik tuomet supratome, kad Aldonos šypsena labai graži… Kai žmogus šypsosi, ir pats gražesnis atrodo“, – džiaugsmingai užbaigė Džiuljeta.

O fotosesijoje įamžinusi pasikeitimo akimirkas fotografė Kristina Sabaliauskaitė irgi pritarė, kad Aldonai žavesio ir pasitikėjimo savimi dabar tikrai netrūks.

Aldona

Pati pasikeitimų akcijos dalyvė Aldona taip pat labai džiaugėsi, kad dukros priversta pasiryžo važiuoti į tolimąjį Kauną. Moteris teigė, kad labai patiko ir fotografuotis, o visa šeima labai laukė pasikeitusios mamos, kai kurie net nepažino.
 
Po akcijos Aldona planuoja toliau nepamiršti savęs, gražėti,o pavasarį vėl žada grįžti į Kauną pas Džiuljetą, ir ne tik mama, bet ir dukra, kurios mamos pasikeitimas irgi įkvėpė naujiems pokyčiams.

DSC 6174 resizeŠilutiškė Aldona dalyvavo "Femina Bona" pasikeitimų akcijoje. / Kristinos Sabaliauskaitės (laikas.lt) nuotr.Šilutiškė Aldona dalyvavo "Femina Bona" pasikeitimų akcijoje. / Kristinos Sabaliauskaitės (laikas.lt) nuotr.Šilutiškė Aldona dalyvavo "Femina Bona" pasikeitimų akcijoje. / Kristinos Sabaliauskaitės (laikas.lt) nuotr.Šilutiškė Aldona dalyvavo "Femina Bona" pasikeitimų akcijoje. / Kristinos Sabaliauskaitės (laikas.lt) nuotr.DSC 6223 resizeŠilutiškė Aldona dalyvavo "Femina Bona" pasikeitimų akcijoje. / Kristinos Sabaliauskaitės (laikas.lt) nuotr.Šilutiškė Aldona dalyvavo "Femina Bona" pasikeitimų akcijoje. / Kristinos Sabaliauskaitės (laikas.lt) nuotr.Šilutiškė Aldona dalyvavo "Femina Bona" pasikeitimų akcijoje. / Kristinos Sabaliauskaitės (laikas.lt) nuotr.

laikas logo