Pasivaikščiojimas po Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyrių

Vaiku skyrius_1Vaikų ligų skyriaus vedėja Vaidilutė Intienė ir vyr. slaugytoja Asta Kilikevičienė pakvietė pasivaikščioti šio jau naujai suremontuoto skyriaus koridoriais.

Pirmiausia gydytoja V. Intienė stabtelėjo koridoriuje ir paprašė pakelti į viršų akis. „Gražios, tiesa?“, – smagiai paklausė ji, ir tęsė, kad pagaliau lubos yra suremontuotos ir švyti baltumu. Vedėja atkreipė dėmesį ir į sienas – šios nudažytos švelnia rusva spalva tartum šildo…

Vėliau stabtelėjome poilsio zonoje. Apsidairiusi pajutau norą prisėsti ant minkšto komplekto, kuris puikiai dera koridoriuje. Poilsio zona – jauki ir spalvinga, jos sienas puošia vaikų gydytojos Jolantos Skikienės fotografijos, kitur – M. Jankaus mokyklos mokinių piešiniai.

Vyr. slaugytoja Asta nuskubėjo prie lango ir ištiesė rankas į naujas, žaismingas užuolaidas, kurios ten labai dera. „Džiaugiuosi su visu Vaikų ligų skyriaus personalu, nes tik drauge mes įgyvendiname savo sumanymus, kad skyrius gražėtų“, – sakė V. Intienė. Pasak vedėjos, skyriuje dirbančios moterys pačios nupirko užuolaidas, kad poilsio zona taptų jaukesnė mažiesiems pacientams ir jų tėveliams.

Pasiteiravau apie spintą, kuri prieš remontą stovėjo antrame aukšte. Vyr. slaugytoja nustebino, kai parodė tą pačią spintą jau naujomis durimis. „Džiaugiamės, jog atsirado rėmėjų, kurie pagelbėjo išgirdę, kad norime atnaujinti skyrių“, – Šilutės verslininkui, UAB „Statyk pats“ vadovui Dževaldui Žemaitaičiui dėkojo gyd. V. Intienė.

Pasidžiaugusios atliktais darbais antrame aukšte, nužingsniavome į pirmąjį. Čia pernai buvo suremontuotos lubos ir sienos, nupirkti nauji baldai žaidimų kambariui ir kai kuriems kabinetams.

Viso skyriaus puošmena, kurios pastebėti neįmanoma – tik pravėrus skyriaus duris mažuosius pacientus pasitinka spalvingas piešinys ant sienos su užrašu „Ačiū, kad pasirinkote mus“.

Vedėja V. Intienė pasidžiaugė vyr. gydytojo Dariaus Steponkaus palaikymu: „Tik vadovo dėka skyriuje atliktas remontas, nupirkti nauji baldai. Esame jam dėkingi, jog stengiasi dėl mažųjų ligoniukų gerovės“.

„Moterys savo atkaklumu pasiekia tai, kas neįmanoma. Rezultatas akivaizdus – skyrius atsinaujinęs, džiaugiamės visi. Gera gydytis mažiesiems tokiame gražiame ir spalvingame skyriuje“, – sakė Šilutės ligoninės vadovas.