Paskaitoje sužinosite, kaip lengvai atsikratyti 1-2 kg per savaitę

 weight lossPirmadienį 17.30 val. Šilutės bibliotekoje organizuojama paskaita „Ką valgo priešpiečiams Švedijos karalienė, arba sveikos gyvensenos ir mitybos plonybės“.

Paskaitoje apie sveiką gyvenimo būdą sužinosite, kokie efektyvūs metodai gali padėti lengvai atsikratyti 1–2 kg per savaitę, kas yra didžiausias liekno kūno priešas, kaip padaryti jį savo draugu. Išgirsite geros savijautos, žvalumo ir dar daug vertingų patarimų.

Lektoriai – Irena Budvytienė ir Eugenijus Šuldiakovas, atstovaujantys lektorių platformai „Tapk savo ateities architektu“.
 
Medžiaga, kuria dalinsis lektoriai – tai ilgalaikio profesionalių Švedijos dietologų darbo vaisius ir jų pačių asmeninė patirtis, galinti būti įdomi vegetarams bei kiekvienam, norinčiam jaustis žvaliam ir energingam. Lektoriai yra mokslinių konsultantų komandos mokiniai. Ši komanda  pateikia holistinį ir išsamų požiūrį į svorio metimą ir padeda tobulinti gyvenimo būdą. Ji sukūrė programą, paremtą Švedijos nacionalinio maisto agentūros, Europos Sąjungos, Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos, JAV širdies asociacijos, Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis.

Kviečiame praleisti valandą kartu, atrasti savyje norą keistis, būti sveikiems ir laimingiems!

Išsamesnė informacija telefonais: 8 670 01644, (8 441) 45693.