Paskutinė galimybė moksleiviams šiemet išvykti į tarptautinius mainus

isvykimTarptautiniai moksleivių mainai – tai puiki galimybė moksleiviams išvykti į užsienio šalį, joje mokytis ir gyventi metus, pusmetį ar vasarą, išmokti naują kalbą, pažinti pasaulį ir kitokią kultūrą, susirasti draugų iš viso pasaulio, nugalėti savo baimes ir įveikti iššūkius.

„YFU Lietuva“ organizacija, vykdanti moksleivių mainus, skuba pranešti, kad laikas registracijai tirpsta kaip sniego pusnys už lango.

„Mes vis dar laukiame moksleivių anketų, bet pateikimo terminas jau čia pat – vasario 8 diena.

Noriu paraginti moksleivius nebijoti ir atsiųsti mums savo anketas, jei kyla klausimų, klauskite telefonu, rašykite mums laiškus, mes visada mielai pagelbėsime“, – teigia YFU Lietuva direktorė Erika Rutskytė.

„Šiemet sulaukėme didesnio susidomėjimo tokiomis šalimis kaip Prancūzija, Australija, JAV bei Pietų Amerikos šalys.

Į šias valstybes vietų jau beveik nebeturime, tačiau dar galima registruotis į mainų programas Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Čekijoje, Danijoje, Vengrijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Indijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir kitose šalyse“, – pasakojo programų koordinatorė Milda Lazickaitė.

Norintys dar spėti dalyvauti tarptautiniuose mainuose moksleiviai turėtų užpildyti registracijos anketą, esančią www.yfu.lt internetiniame puslapyje ir atsiųsti ją adresu Šermukšnių g 6A, HUB Vilnius arba elektroniniu paštu info@yfu.lt iki vasario 8 dienos.

YFU moksleivių mainų programos pasaulyje vykdomos nuo 1951-ųjų metų, kai Vokietijos jaunimas pirmą kartą metus praleido priimančiosiose šeimose JAV.

„YFU Lietuva“ buvo įkurta prieš vienuolika metų.

Sėkmingai bendradarbiaujant su pasauline YFU bendruomene, beveik 200 moksleivių iš Lietuvos džiaugėsi galimybe mainų metus praleisti užsienyje.

Pagal YFU mainų programą Lietuvoje sėkmingai mokėsi beveik 30 jaunuolių iš užsienio.