Paskutinius „Šilutės sienos” kūrimo akordus sugadino vagystė. „Grąžinkite „pasikolintus” daiktus!”, – prašo menininkai

 tadas simkusŠiandien grandiozinio meninio projekto „Šilutės siena” dailininkai, išlydėję talkininkus, jau dėliojo paskutinius potėpius, krovėsi daiktus, kai pakilią nuotaiką sutrypė bjauri vagystė – dingo projekto koordinatoriaus, kauniečio dailininko Tado Šimkaus daiktai.

Menininkas netoli savo automobilio, prie sienos, turėjo pasidėjęs baltus ir raudonus dažus, dėžutę teptukų, elektros laidų ilgintuvą, kitų daiktų. Jie dingo.

„Tai bjaurus smūgis visam šiam bendruomeniškam, geranoriškam kūrybiniam projektui. Juk daugybė šilutiškių taip gražiai kartu ne vieną dieną dažė „Šilutės sienos” siužetus, sulaukė specialiai kūrybos proceso atvykstančių pasižiūrėti šilutiškių, praeivių palaikymo. Ir staiga paskutinėmis minutėmis toks „gerietiškas dalykas” taip suterštas”, – stebėjosi ir apgailestavo istorinio metraščio kūrėjai.

Jie nenori tikėti, kad daiktus paėmęs asmuo ar asmenys turi piktų kėslų „Šilutės sienos” atžvilgiu ir prašo tuos „pasiskolintus” daiktus atnešti atgal ir padėti prie sienos.

„Šilutės baldų” administracija dar kartą kreipėsi į Šilutės rajono vadovus, kad būtų sustiprinta „Šilutės sienos” kontrolė vaizdo kameromis.