Paspirtukų slalomas 2021 prasidėjo. Antram etapui kviečiami nauji dalyviai

Šilutės mažųjų laivų uosto laisvalaikio teritorijoje pradedama nauja sportinė atrakcija visiems šeimos nariams – elektrinių paspirtukų slalomo varžybos.

Savo įgūdžius valdyti tokią transporto priemonę kviečiami parodyti varžovai net penkiose grupėse: Jaunimo iki 12 metų, Jaunimo nuo 12 iki 18 metų, Atviroje, kurioje neribojamas galingumas ir amžius, Suaugusiųjų (nuo 18 metų) ir Moterų (merginų).

Kiekvienos grupės nugalėtojai apdovanojami renginio organizatorių – verslo įmonių grupės prizais.

Pirmasis slalomo turnyras jau įvyko Šilutės miesto 510 gimtadienio dieną. Kiti trys turnyrai dar bus organizuojami liepos 3 d., rugpjūčio 14 d., o sezono uždarymo šventės laikas bus patikslintas vėliau.

Šilutės uostas – draugiška vieta

Šilutės uoste veikiančio restorano „Kitchen INN“ Vasaros terasa vadovė Jurgita Pikelienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad idėja rengti paspirtukų slalomo turnyrus kilo grupei verslininkų, kurie vadovauja be jau minėto restorano, Šilutės ASK (motorinių transporto priemonių asociacija), Šilutės mažųjų laivų uostui, UAB Kintai bei paspirtukais prekiaujančiam prekybos centrui „Technorama“.

Visi jie turi tikslą populiarinti Šilutės mažųjų laivų uostą ir „Kitchen INN“ Vasaros terasą, kaip renginiams draugišką vietą ir trumpu vasaros sezonu miestiečiams ir miesto svečiams pasiūlyti pramogų.

Motorinių transporto priemonių asociacijos atstovai pakviesti paruošti paspirtukų lenktynėms trasas ir pravesti varžybas. Trasos yra tokios, kad paspirtukai didelio greičio neišvysto, nes trasa yra su kliūtimis, kurioms įveikti reikia paspirtuko valdymo įgūdžių. Todėl varžybose yra saugu, įtakos saugumui neturi ir skirtingi paspirtukų galingumai. Svarbu, kad varžybų dalyviai turėtų visas apsaugos priemones, gerą nuotaiką ir palaikymo komandą.

Pirmojo turnyro nugalėtojai

„Miesto šventės dieną į pirmąjį turnyrą susirinko nemažai varžovų. Įsitikinus, kad toks turnyras yra paklausus, nuspręsta į paspirtukų slalomą pakviesti daugiau naujų dalyvių“, – pasakojo J. Pikelienė. Jaunimo ir vyresnių žmonių veiduose tryško gera nuotaika – vaikai sirgo už besivaržančius tėvus, o tėvai už savo vaikus.

Varžybose dalyviai turėjo per kuo trumpesnį laiką įveikti paruoštą trasą be klaidų. Vienu metu trasa važiuoja tik vienas dalyvis.

Pirmojo turnyro nugalėtojais tapo: Jaunimo iki 12 metų grupėje (daugiausia dalyvių): 1 vieta – Lukas Arnašius, 2 vieta – Nojus Milinavičius, 3 vieta – Kamilė Milinavičiūtė.

Jaunimo nuo 12 iki 18 metų grupėje (tik 2 dalyviai, norėtųsi daugiau): 1 vieta – Nojus Vilkas ir 2 vieta – Auksė Arnašiūtė.

Atviroje, neribojamo galingumo ir amžiaus grupėje: 1 vieta – Ernestas Lapas, 2 – vieta Juozas Mizgeris, 3 vieta – Kotryna Mauliūtė.

Suaugusiųjų grupėje: 1 vieta – Justas Mizgeris, 2 – vieta Ernestas Lapas, 3 vieta – Juozas Mizgeris.
Moterų (merginų) grupėje: 1 vieta – Birutė Arnašienė, 2 vieta – Daiva Gerulaitienė, 3 vieta – Kotryna Mauliūtė.

Visi nugalėtojai apdovanoti „Kitchen INN“ dovanų kuponais pasivaišinti Vasaros terasoje, kur galės ragauti ne tik populiariausius restorano patiekalus, bet ir Azijos skonių valgius, UAB „Kintai“ kvietimais nemokamai pasinaudoti keltu Šilutė – Nida – Šilutė ir „Technoramos“ dovanų kuponais. Beje, „Technorama“ padovanos ir pagrindinį prizą – paspirtuką. Jis bus įteiktas slalomo sezono uždarymo dieną. „Kitchen INN“ Vasaros terasa organizuos renginį – koncertą, greičiausiai tai sutaps su paspirtukų slalomo antruoju etapu.

Taip pat šią vasarą terasos svečiai galės stebėti UEFA EURO 2021. Tam bus paruošta net trys plačiaekraniai televizoriai, kuriuos įsigyti kokybiškus ir itin palankiomis kainomis pasiūlė „Technorama“ Šilutės prekybos centras.

Registracija į varžybas vyksta internetu „Kitchen INN“ Vasaros terasa, facebook paskyroje, arba tiesiog apsilankius uoste esančioje Vasaros terasoje. Registracija į antrąjį turnyrą, kuris įvyks liepos 3 d. jau pradėta.

Komercijos direktorius, korespondentas