Paštas keliasi ir į išmaniuosius „iPhone“ telefonus

Mobilioji Lietuvos_pato_programlNuo šiol sekti pašto siuntos kelią ar rasti aktualios informacijos apie Lietuvos paštą galima ir išmaniesiems „Apple“ įrenginiams, palaikomiems iOS operacine sistema, pritaikyta mobiliąja programa. Ją nemokamai atsisiųsti galima per „App Store“ internetinę parduotuvę.

„Internetiniame Lietuvos pašto tinklalapyje net trečdalis jo lankytojų naršo mobiliaisiais įrenginiais. Mūsų klientai naudojasi jiems suteikta galimybe išmaniuoju telefonu realiuoju laiku stebėti siuntos judėjimo kelią, elektronine skaičiuokle apskaičiuoti paslaugų įkainius ar pasitikrinti artimiausio pašto bei „PayPost“ skyriaus darbo laiką.

Iki šiol mobilioji Lietuvos pašto programėlė buvo skirta išmaniesiems įrenginiams su „Android“ operacine sistema, o nuo šiandien ja galės naudotis ir „iPhone“ mobiliųjų telefonų bei „iPad“ planšetinių kompiuterių naudotojai“, – teigė Lietuvos pašto Strategijos ir plėtros departamento vadovas Mikas Jovaišas.

Populiariausia internetinės Lietuvos pašto svetainės skiltis yra registruotųjų pašto siuntų paieška. Išmaniajame įrenginyje naudodamasis mobiliąja Lietuvos pašto programa apie siuntos buvimo vietą gavėjas yra informuojamas aktyviaisiais pranešimais (angl. push notifications).

Taip pat mobiliojoje programėlėje yra įdiegta elektroninė skaičiuoklė, ja patogu apskaičiuoti siuntos ar pinigų perlaidos siuntimo įkainius. Su interaktyviaisiais žemėlapiais lengva rasti artimiausią paštą, finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių, siuntų savitarnos LP EXPRESS terminalų ar siunčiamųjų laiškų dėžučių buvimo vietas visoje šalyje.

Su išmaniuoju įrenginiu, kuriame įdiegta mobilioji Lietuvos pašto programėlė, galima paprastai ir greitai gauti visą aktualią informaciją apie pašto paslaugas, rasti reikiamą pašto kodą, sekti Lietuvos pašto naujienas, susisiekti su klientų aptarnavimo centro specialistais.