Pasveikino 6-asis populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Svajonė“

DSCN5795Tarptautinės moters dienos išvakarėse sausakimšoje Šilutės kultūros ir pramogų centro salėje pavasarį sveikino jau šeštasis respublikinis vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Svajonė“.

Renginio organizatoriai Lijana Šerpytienė ir Valdas Lacko šiemet į Šilutę sukvietė dar daugiau dalyvių: scenoje pasirodė per 300 dainininkų ir šokėjų iš įvairių šalies miestų: Šilutės, Šiaulių, Klaipėdos, Kretingos, Kauno, Vilkaviškio, Mažeikių ir Elektrėnų.

Pasidžiaugta „Spindulio“ veikla

Koncertą vedė šmaikštūs vedėjai – gerai pažįstamo animacinio filmo personažai Mikė Pūkuotukas (Laurynas Nikelis) ir Knysliukė (Rūta Šerpytytė).DSCN5606

Spalvingo ir linksmo renginio metu pasidžiaugta jau 19-tus metus gyvuojančio Šilutės vaikų popchoro „Spindulys“ veikla. Šiuo metu suburtos jau dvi „spinduliukų“ grupės: mažųjų ir vyresniųjų, joms vadovauja nenuilstanti L.Šerpytienė.

„Spindulio“ atlikėjai festivalio žiūrovus džiugino naujausiomis bei jau gerai žinomomis savo dainomis. Ypač daug žiūrovų simpatijų sulaukė „spindulytės“ – žalios varlytės: solistės Otilija, Atėnė, Urtė ir Viktorija, kurioms tik 4-6 metai. Mergaitės atliko nuotaikingą dainelę „Žalia varlė“.

Auga talentingi dainininkai

Smagu, kad Šilutėje su dainomis auga dešimtys vaikų ir kelią į muzikos aukštumas skinasi ne viena jauna, kūrybinga asmenybė. Scenoje dainavo Pamario pagr. mokyklos popchoras „Saulytė“ (vad. L.Šerpytienė) ir jau 16-tus metus scenoje skaičiuojančio Žibų pradinės mokyklos (vad. Raimonda Gečienė) popchoro atlikėjai, darželio – lopšelio „Gintarėlis“ vaikų vokalo studijos „Vėtrungėlė“ (vad. Vitalija Petkutė, Danguolė Čeliauskienė) dainorėliai.

Solo dainomis žiūrovus linksmino jaunieji šilutiškiai Augustė Limbaitė ir Martynas Šerpytis.

DSCN5665Augustė festivalyje „Svajonė“ dalyvavo jau antrus metus iš eilės. Žibų pradinės mokyklos ketvirtokė dainuoti pradėjo dar darželyje, jai jau yra tekę dainuoti ir „Dainų dainelės“ konkurse. Mergaitė, mylinti muziką, šokį ir sceną, šiemet festivalyje atliko dainą „Ryto tyloje“.

Nuo mažų dienų scenoje gyvenantis ir joje laisvai besijaučiantis Martynas žiūrovus išjudino su nuotaikinga daina „Happy“. Šis atlikėjas savo muzikinius įgūdžius lavina ne tik dainuodamas – Martynas jau ketvirtus metus mokosi groti saksofonu, mušti būgnus.

Kaip tvirtino paauglys, scenoje jis jaučiasi geriau nei kasdieniame gyvenime.

Pamiršo pažadus

Šiemet populiariosios vokalinės muzikos festivalio „Svajonė“ organizatoriai patyrė ir nemalonumų. Artėjant festivalio dienai, savo pažadus būti generaliniais rėmėjais pamiršo Europos parlamento narys Bronis Ropė ir rajono politikas Virgilijus Pozingis, ir tai vos nesužlugdė tradicinio renginio. Vaikų dainos festivalio organizatoriams vos ne paskutinę akimirką pavyko rasti kitų rėmėjų.

Šiemet pamatyti festivalį „Svajonė“, kuris buvo nemokamas, pasiklausyti vaikų ir jaunimo atliekamų populiariosios muzikos dainų atvyko daugiau kaip 500 žiūrovų.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų” Facebook albume!