Pasveikintas 90-metis ir 100-metė

90metisŠilutės rajono savivaldybės vadovai, Socialinės paramos skyrius bei seniūnijų darbuotojai tradiciškai sveikina visus Šilutės rajono savivaldybės ilgaamžius. Ne išimtis ir Švėkšnos seniūnijoje 90 metų jubiliejų šventę Valius Ignotas bei 100 metų sulaukusi Zuzana Beržanskienė.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasveikino jubiliatus sulaukus garbingo amžiaus ir palinkėjo sveikatos, stiprybės bei išreiškė viltį susitikti 100metepo penkerių ar dešimties metų. Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis įteikė vitaminų, o seniūnas – Švėkšnos miestelį ir jos simbolius įprasminančius leidinius.

40 hektarų žemės valdantis, turintis tris traktorius ir kombainą jubiliatas Valius Ignotas prisiminė senus sunkius laikus. Tačiau sunkumai užgrūdina ir yra varomoji jėga, genanti į priekį, o šiandien džiaugiasi vis dar puikiai susitvarkantis su ūkiu ir buitimi.

100 metų jubiliejų šventusi Zuzana Beržanskienė šviesaus proto ir geros atminties senolė su džiaugsmu sutiko atvykusius pasveikinti svečius ir jiems padovanojo giesmę.