Pašyšiuose avarijoje sunkiai sužeista medikė

Sužeistą vairuotoją iš automobilio išvadavo ugniagesiai. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Antradienio ryte avarijoje sunkiai sužeista Juknaičių ambulatorijos medikė V.P. Avarija įvyko Pašyšių gyvenvietėje, kelyje Pašyšiai – Juknaičiai.

Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 apie 7.34 val. gautas pranešimas, kad Šilutės r., Juknaičių sen., Pašyšių k., automobilis trenkėsi į medį. Automobilyje liko prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos AVPK ir Šilutės GMP.

Paaiškėjo, kad itin slidžiame kelyje, posūkyje automobilio „Renault Clio” nesuvaldė Pašyšiuoše gyvenanti medikė. Ji vyko į darbą Juknaičiuose. Nuo kelio nuslydęs automobilis apsisuko ir vairuotojo durelėmis trenkėsi į medį.

Sunkiai sužeistą moterį iš sumaitoto automobilio išvadavo ugniagesiai gelbėtojai. Ji greitosios pagalbos medikų nuvežta į Klaipėdos ligoninę ir paguldyta į reanimaciją.

Šilutės rajono policija pradėjo avarijos tyrimą.

Silutes naujienu LOGO