Pašyšiuose liepsnos suniokojo ūkinį pastatą

pasysiuose  gaisras rolandoAntradienį ryte Šilutės ugniagesiai vyko gesinti Pašyšių kaime (Juknaičių sen.) Liepų gatvėje degančio pastato. Nuvykus paaiškėjo, kad užsiliepsnojo ūkinis pastatas – sudegė jo čerpėmis dengtas stogas ir pastogėje buvę šieno likučiai.

Gaisras kilo tuo metu, kai namuose vieni buvo garbaus amžiaus senoliai – šie nepastebėjo, kad iš ūkinio pastato stogo veržiasi dūmai. Po kiek laiko namo grįžęs sūnus pamatęs dūmus suprato, kad kilo gaisras ir iškvietė ugniagesius. Iki atvykstant ugniagesiams vyriškis pats kartu su kaimynais dėjo visas pastangas, kad apmalšintų jau įsigalėjusias liepsnas ir apsaugotų medinį ūkinio pastato priestatą.DSC 0069

Pastato stogo perdanga – gelžbetoninė, tad liepsnos neprasiveržė į pastato vidų – sudegė čerpėmis dengtas stogas ir pastogėję buvę šieno likučiai. Degusiame pastate nebuvo elektros, tad tiek šeimininkams, tiek ugniagesiams teks aiškintis dėl ko galėjo kilti gaisras.

Jei sodybos savininkas su kaimynų pagalba nebūtų vandeniu sulaistęs prie liepsnojusio ūkinio pristatytos medinės daržinės, būtų užsidegusi ir ji.

Tikslias gaisro priežastis nustatys ekspertai.