Pašyšiuose šventėmis rūpinosi jaunimas

pasysiu kaledosKalėdinė eglė ir šiemet sužibo Pašyšių kaimo parkelyje. Tuo pasirūpino trys jauni žmonės – Artūras Miklovis, Marius Bernotas ir Vidas Šiaudvytis. Jie parvežė eglę, kurią dovanojo girininkas Jurgis Preikšas ir eigulys Vitalijus Rupšys.

Eglės puošimu rūpinosi Rima Miklovytė. Ji kartu su kaimynų V. ir R.Kumžų šeima pagamino ir puošmenas.

Eglės įžiebimas Pašyšiuose tradiciškai vyksta, kai mokyklos bendruomenė surengia kalėdinį žiburėlį. Į šią šventę rogėmis atvažiavo ir Kalėdų Senelis su Snieguole, nešini maišu dovanų. Skambėjo Kalėdų giesmės, eilėraščiai, vyko žaidimai.

Juknaičių seniūnas Valentinas Dylertas linkėjo susirinkusiesiems kitais metais geros sveikatos ir didelės sėkmės. Saviškius sveikino ir jiems dėkojo bendruomenės pirmininkė Elena Venckienė. Ji linkėjo kiekvienam jaukių Kalėdų, sėkmingų ateinančių metų ir kad gerumo angelas apsigyventų kiekvieno širdyje.

Už dovanas pašyšiškiai dėkingi elfams Birutei ir Vygandui, vėjo jėgainių statytojams.

Kitą dieną jaunimas organizavo talką. Jos metu atkasė takus, prinešė malkų seniems ir neįgaliems žmonėms. Padėti savo kaimynams jaunimas nutarė dėl to, kad išgirdo nerimą keliančias sinoptikų prognozes apie numatomus speigus.

„Mes didžiuojamės savo jaunimu, tai – tikras stebuklas, nes dabar taip retai sutiksi jauną žmogų, kuriam rūpėtų, kaip gyvena senas ar ligotas kaimynas“, – sako bendruomenės pirmininkė E.Venckienė.