Patikrinus per 700 transporto priemonių, nustatyti 139 techninės būklės pažeidimai

Automobilis. / Stock.XCHNG nuotr.Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė  keliuose važinėjančių transporto priemonių techninės būklės kontrolę.

Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybėse buvo tikrinami motociklų, mopedų, lengvųjų ir krovininių automobilių bei autobusų apšvietimo signalai, stiklų laidumas, padangos, draudimą ir techninės būklės patikrą patvirtinantys dokumentai, fiksuojami kiti techninės būklės reikalavimų neatitikimai.

Prevencinės priemonės metu Tauragės rajone policijos pareigūnai patikrino 8 motociklus bei mopedus, 2 autobusus, 33 krovininius automobilius ir per 200 lengvųjų automobilių. Iš viso rajone buvo nustatytos 65 transporto priemonės, kurių būklė neatitiko riekalavimų.

Šilalėje patikrinus apie 100 transporto priemonių, iš kurių 80 buvo lengvieji automobiliai, 3 autobusai ir 18 krovininių automobilių, buvo nustatyti 26 techninės būklės reikalavimų pažeidimai.

Šilutėje per savaitę buvo patikrinti 188 lengvieji ir 2 krovininiai automobiliai, nustatyti 27  transporto priemonių būklės pažeidimai.

Pagėgiuose pareigūnai patikrino net 17 mopedų ir motociklų, 43 krovininius automobilius, 1 autobusą ir 85 lengvuosius automobilius. Nustatyta, kad techninės būklės reikalvimų neatitiko 1 motociklas, 1 krovininis automobilis, ir 18 lengvųjų automobilių.