Paukščių sutiktuvės Nemuno deltoje

pausksciu stebejimas Stirnos zasys02Balandžio 2 dieną Nemuno deltos regioniniame parke

Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia visus, neabejingus gamtai ir pasiilgusius pavasario, atvykti į renginį „Parskrenda paukščiai“, kuris vyks balandžio 2 d. Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centre (Kuršmarių g. 13, Rusnė).

Nemuno delta – ypatinga, egzotiška vieta, turinti vadinamąjį 5-ąjį sezoną – potvynį. Būtent jo metu stebimos didžiausios migruojančių paukščių sankaupos.

Paukščių sutiktuvės – renginys, skirtas plačiajai visuomenei – tiems, kurie gerai pažįsta paukščius, ir tiems, kurie neturi jokių paukščių stebėjimo  įgūdžių .

Dalyvius planuojama skirstyti nedidelėmis grupelėmis – iki 10-15 žmonių, kuriuos į paukščių stebėjimo vietas lydės profesionalūs ornitologai su stebėjimams reikalinga įranga bei paukščių pažinimo vadovais.

Dalyviai turi galimybę rinktis pageidaujamą stebėjimų laiką – 7:00, 10:00, 13:00 ir 16:00 val. Atkreipiame dėmesį, kad palankiausias paukščių stebėjimas yra ankstyvą rytą, tad trokštantiems pamatyti kuo daugiau, rekomenduojamos rytinės valandos. Į stebėjimus rekomenduojama vykti apsirengus akių nerėžiančios spalvos drabužiais – kad netrikdytumėte paukščių. Guminiai batai nėra būtini.

Nemuno deltos lankytojų centre turėsite galimybę aplankyti kelias parodas: apie žvejybą Pamaryje, Aukštumalės aukštapelkę ir paukščius. Taip pat veiks kino teatras, kuriame bus demonstruojami filmai apie Nemuno deltos gamtą.

Įsimeskite sumuštinių sau ir draugams! Mes vaišinsime Jus arbata.

Dalyvio mokestis – 3 Eur. BŪTINA registracija internete – informaciją rasite interneto svetainėje nemunodelta.lt .

www.nemunodelta.lt informacija