Pavasarį duris atversiantis restoranas turi paslaptį

Naujas restoranas_PikelieneŠilutėje, priešais Vydūno gimnaziją, iškilęs naujas pastatas kursto šilutiškių smalsumą. Jau prieš metus, kai šioje vietoje buvo nugriautas senas garažas ir statybų teritorija aptverta tvora, „Šilutės naujienų“ redakciją pasiekė miestelėnų klausimai – kas gi čia bus?

Dar didesnio susidomėjimo šis objektas sulaukė šių metų spalį, kai gretimo pastato sieną papuošė gatvės meno kūrinys – garsaus šilutiškio menininko Sauliaus 3D piešinys.

Atėjo metas išblaškyti visas spėliones – džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad naujajame pastate bus restoranas. „Šilutėje dar nieko panašaus nebūsite matę“, – žada šio verslo sumanytoja Jurgita Pikelienė.

Plėtoja šeimos verslą

Naujasis restoranas rengiamas pačioje Šilutės širdyje, Atgimimo alėjoje. Visai šalia jo –  bažnyčia, netoliese ir prekyvietė „Halė“, Pirmoji bei Vydūno gimnazijos. Kasdien čia praeina daugybė žmonių, nuolat vyksta veiksmas.

Anksčiau šioje miesto vietoje stovėjo senas garažas aptrupėjusiomis plytomis. Įžvelgę verslo perspektyvas, Pikeliai jį nusipirko, nugriovė, o 2015-ųjų gegužę pradėjo naujas statybas. Šiuo metu lauko statybos darbai baigti, rengiamas pastato vidus.RESTORANAS 1

Galima sakyti, kad J.Pikelienė plėtoja šeimos verslo tradicijas, nes jos uošviai – Virginija ir Stasys Pikeliai – daugelio šilutiškių pamėgto restorano „Gilija“ savininkai. Žmonos Jurgitos idėją palaiko ir jos vyras Aurimas Pikelis.

J.Pikelienė sako, kad čia bus tik maitinimo įstaiga, kurios pobūdis gerokai skirsis nuo kitų Šilutėje esančių restoranų. Kuo šis restoranas bus išskirtinis, moteris neatskleidžia – kol kas tai laiko paslaptyje.

„Stengsimės pritraukti daugiau jaunimo, kad jis turėtų kur leisti laisvalaikį. Tokios vietos jauniems žmonėms mūsų mieste trūksta“, – dėsto Jurgita.

Šiltuoju metų laiku restorane veiks lauko kiemelis su vaizdu į Atgimimo alėją, bus įrengtas apšvietimas, jaukiai sutvarkyta aplinka.

Bus ir daugiau 3D piešinių

Naujas restoranas_PikelisNors restoranas dar neatidarytas, tačiau jau dabar tampa aplinkinių traukos centru. Daugelis ateina nusifotografuoti prie restorano aplinką puošiančio Sauliaus Art (Sauliaus Gudelevičiaus) sukurto 3D piešinio.

Jurgita sakė tai jau pastebėjusi „Facebook’e“ ir džiaugiasi, kad jos sumanymas pagražinti miesto veidą taip palankiai priimtas šilutiškių.

Moteris pasakojo, kad nugriovus seną garažą atsivėrė labai negraži siena, ir ji galvojo, kaip ją pagražinti. Jau anksčiau internete Jurgita buvo mačiusi Sauliaus 3D piešinių, tad kreipėsi į jį ir užsakė sukurti išskirtinį vaizdinį.

Didžiulį 3D piešinį (5×4,40 m) Saulius Art nupiešė per savaitę. „Šilutės naujienoms“ Saulius yra sakęs, kad kol kas tai didžiausias darbas, kurį jam yra tekę tapyti ant sienos. Gatvės meno kūrinys vaizduoja sienoje atsivėrusią judrią gatvę tarp daugiaaukščių namų ir moters siluetą.

Anot J.Pikelienės, piešinys nieko nesimbolizuoja, tiesiog jis jai labai patiko. Ateityje moteris žada pagražinti ir kitas naujojo restorano aplinkos sienas – šilutiškiai turėtų pamatyti daugiau 3D piešinių.