Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Medeliai 6Atėjęs pavasaris – pats geriausias laikas atsinaujinti, pradėti naujus darbus ir gerai leisti laiką. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos ir „Šilutės komunalininko“ darbininkai nesnaudžia. Šilutės mieste jau pasodinta medelių už 900 Eur.
Pasak Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus, pavasaris – gražiausias metų laikas – sužydi gėlės, atgyja gamta. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos darbininkai jau antrą savaitę mieste sodina medelius.3

Seniūnijos darbuotojai Taikos gatvėje vietoje keturių nupjautų medžių pasodino penkias liepas, o Gudobelių alėjoje dvi naujas gudobeles. Už šiuos medelius seniūnijai teko pakloti apie 900 Eur. Medeliai buvo įsigyti iš Klaipėdos medelyno.

Dar 10 liepaičių ir klevukų pasodinta Žalgirio, Birutės, Klaipėdos gatvėse, prie Pamario pagrindinės mokyklos ir senųjų kapinių. Sutvarkytos Šilutės dvaro kapinaičių gyvatvorės. Už šiuos medelius ir krūmus seniūnijai mokėti nereikėjo, nes šie sodinukai paimti iš pamiškių.

Buvo planuota surengti pavasarinę talką medeliams atsodinti, tačiau pandemija planus pakeitė. Skverą Tilžės gatvėje netoli fontano jau puošia šalnų nebijančios našlaitės.

2Tvarkomas Šilutės dvaro parkas. „Tai įprasti kiekvieno pavasario darbai“, „Šilutės naujienoms“ sakė R. Steponkus.