Pavogtų radiatorių panešti neįstengė

CastFeRadiatorsNe kartą teisti trys bedarbiai pernai kovo pabaigoje per pietus gurkšnojo alų. Prispyrus gamtiniam reikalui, draugiškai visi nuėjo į negyvenamo namo teritoriją. Apsidairę aplinkui, vyrai pamatė, kad vienas langas name praviras.

Žvilgtelėjo į vidų, o ten gulėjo lengvas grobis – radiatoriai. Tačiau vagims jie tapo nepakeliamu nešuliu…

Trijų draugų – G.G., V.P., N.Š. pietūs pernai kovo 27 dieną prasidėjo alumi. Kaip jie pasakojo teisme, vėliau teko ieškoti tualeto, ir jie pasirinko negyvenamo namo teritoriją.

Žvitrios trijulės akys nukrypo į pravirą langą name. Žvilgtelėję į vidų, jie pamatė kambaryje gulinčius du nupjautus ketaus radiatorius.

Sumąstę nunešti juos į metalo supirktuvę, draugai įsiropštė pro langą į vidų, padėjo radiatorius ant palangės ir galiausiai išmetė juos pro langą. Palangė ir plastikinis lango rėmas sunkaus svorio neatlaikė ir lūžo.

Iššokę pro langą, visi trys iš visų jėgų stengėsi nutempti radiatorius iki metalo supirktuvės. Tačiau jų jėgų neužteko: vyrai, paėję vos 10 metrų, pritrūko kvapo ir sustojo… Toliau tempti sunkų nešulį jie nebeįstengė.

Suprato draugai, kad metalo supirktuvės jie nebepasieks. Nieko kito neliko, kaip tik nusispjauti į pavogtą turtą.

Paliko vagys radiatorius gulėti ir atsisėdo ant suoliuko toliau gerti alų. Tačiau ir jo daug neišgėrė – mat vagystę matęs kaimynystėje gyvenantis vyras apie vagystę pranešė policijos pareigūnams. Jie ir sulaikė sugėrovus.

Apvogto namo šeimininkė suskaičiavo, kad vagys, sulaužę palangę ir lango rėmą, padarė jai 500 Lt turtinę žalą. Trijulė žalą atlygino.

Teismas nustatė, kad už šią, kad ir nepavykusią, vagystę draugai areštinėje praleis po 40 parų.