Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus vyras tą pačią dieną pažadą sulaužė

neigalus vyras_elgetaujaNeseniai Žemaičių Naumiesčio gyventojai policijos pareigūnams priminė vieno neįgalaus degutiškio keliamas problemas: jis neįgaliojo vežimėliu važinėja kelio viduriu, nedėvi jokio šviesą atspindinčio elemento, neretai elgetauja prie parduotuvių ir taip gąsdina kaimelio vaikus.

Apie tai „Šilutės naujienos“ rašė kovo 21 d. straipsnyje „Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų“.

Sureagavę į gyventojų skundą, pareigūnai nuvyko į Degučius išsiaiškinti situacijos. Išties paaiškėjo, kad situacija būtent tokia, kokią apibūdino gyventojai. Nors vyras turi kur gyventi ir juo rūpinasi sūnus, jis dėl neaiškių priežasčių elgetauja, važiuodamas kelio viduriu kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Pareigūnai pabendravę su vyriškiu pirmiausia jam apvilko liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, vežimėlį pažymėjo atšvaitais. Vyrui išaiškinta, kad už elgetavimą prie parduotuvių ir Kelių eismo taisyklių nesilaikymą gresia administracinė atsakomybė.

Vyras pareigūnams pažadėjo, kad daugiau niekuomet nebeprašys išmaldos prie parduotuvių ir nebedarys nusižengimų, bet dar tą pačią dieną neįgaliojo vežimėliu atvyko prie parduotuvės elgetauti.
Pažadą sulaužiusiam vyrui pareigūnai nusprendė surašyti protokolą.

Kadangi pažeidėjas galiojančių administracinių nuobaudų neturėjo, jam skirta nuobauda – įspėjimas.

Jei po šio karto vyras nepasimokys, ateityje jam bus taikoma griežtesnė nuobauda.