Pedagogų bendruomenei – mokinių ir valdžios padėkos

mokytoju diena_1Penktadienį krašto pedagogų bendruomenė sukviesta į tradicinę pagarbos popietę, kuri šįkart vyko Vydūno gimnazijos salėje. Mokytojams skambėjo šiandienos mokinių padėkos ir pasveikinimo žodžiai, jiems surengtas koncertas.

Išties jaudinantį pasirodymą savo pedagogams parengę Vydūno gimnazijos moksleiviai tarė „ačiū“ konkretiems mokytojams: už tai, kad kažkada padrąsino, kad padėjo tada, kai to labiausiai reikėjo, kad veria duris į pasaulį ir veda tuo keliu… Kaip to „ačiū“ patvirtinimas, mokytojų rankose pražydo gėlės.
Popietės vedėja Indrė Skablauskaitė vieną po kito sveikinimo žodžiams kvietė atvykusius svečius.

Meras Vytautas Laurinaitis į susirinkusiuosius kreipėsi žodžiu „kolegos“. Pasak mero, susirinkta padėkoti tiems, kurie yra jaunystės bendrakeleiviai – kasdien dirba su jaunais žmonėmis. „Pasaulyje tėra mažai profesijų, kurių atstovai turi taip save išdalinti – atiduoti visa, ką savyje turi geriausio. Ir nors ne paslaptis, kad šalyje vis dar trūksta socialinio teisingumo, bet pedagogų bendruomenė kantri – tiki, kad dar išgirs viltingas žinias“, – sakė Savivaldybės vadovas. 
mokytoju diena_2
Švietimo, mokslo ir porto ministerijos atstovė Virginija Kazakauskienė neslėpė: ir jai virpa širdis matant, kaip mokiniai dovanoja mokytojams gėles. Anot viešnios, mokytojo profesija amžina, „ačiū“ mokytojams turime tarti kiekvieną dieną, o šventės tam ir yra, kad tai galėtume pasakyti viešai. „Pats mokytojas turi būti labai turtingas, o jo misija yra ne teikti žinias, o auginti žmogų – asmenybę“, – sakė viešnia.

Švietimo skyriaus vedėja Dainora Butvydienė irgi pritarė, kad kiekvienas mokytojas savo mokiniams išdalija žinias, sugebėjimus bendrauti ir kurti, o profesinės šventės rytą jaučia širdies virpulį.

Pedagogų bendruomenę sveikino ir Šilutės bažnyčių kunigai Remigijus Saunorius ir Remigijus Šemeklis. Pasak jų, mokytojai yra neišsenkantis žinių šaltinis, ir jie deda mūsų ateities pamatus – augina sparnus jaunimui.

Profesinės šventės proga grupelei mokytojų įteikti Savivaldybės padėkos raštai. Už atvirumą naujovėms, aktyvią veiklą projekto „Lyderių laikas 3“ Savivaldybės kūrybinėje komandoje, novatoriškas idėjas ir mokyklos bendruomenės telkimą siekiant bendrų pokyčio projekto tikslų – dalintis atsakomybėmis ir bendradarbiauti vardan vaiko sėkmės, padėkota Kintų pagrindinės mokyklos direktorei Astai Gužauskienei, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotojai Onai Jurjonienei, Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktorei Ingai Kirkickienei, Vydūno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui Kęstučiui Mockui, Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai Danguolei Norkuvienei, Šilutės pirmosios gimnazijos direktoriaus pavaduotojai Dianai Rumšienei, Žibų pradinės mokyklos direktorei Elenai Šarkienei, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktoriaus pavaduotojai Laimutei Uselienei.

Mokytojams surengtas koncertas.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.