Penktadienį Ramučiuose – pašnekesiai apie sveiką gyvenseną

Regina-BalseviienBirželio 16 d. 16 val. Ramučių bibliotekoje įvyks pašnekesiai apie sveiką gyvenseną, dalyvaujant biologei, chemikei, knygų „Gyvenu be vaistų“ ir „Dievo vaistas“ autorei Reginai Balsevičienei. Biologė Regina Balsevičienė daugiau kaip prieš dvidešimt metų atsisakė vaistų, nors prieš tai jos ligų sąrašas buvo gana ilgas.

Ponia Regina pasakojo, kad jos mama labai skaniai gamino, tad mėsos patiekalai su būtina pieno doze per dieną buvo vos ne privalomi.

Nuo mažens ją kamavo peršalimo ligos, ausų uždegimai, kurie baigėsi operacija. Mėsos valgymas Reginos neapsaugojo ir nuo mažakraujystės. Vėliau ligų sąrašas pasipildė migrena, cistomis, osteochondroze, paradontoze. Dėl įvairių negalavimų dažnai tekdavo gulėti arba ligoninėse, arba sanatorijose.

Penkerius metus moteris sirgo vegetacine distonija – kamavo nuolatinis nuovargis, nenoras valgyti ir depresija. Skirti vaistai padėdavo tik tol, kol buvo vartojami.

Ši liga buvo paskutinis lašas, paskatinęs pradėti keisti gyvenimo būdą. Regina susidomėjo homeopatija, tada po truputį atsisakė cheminių vaistų, mėsos.

Daugiau apie tai skaitykite ve.lt straipsnyje „Biologė vaistų randa gamtoje“.